Mutfağında köpek besleyen kafe!

Bugün arkadaşla çay içmek için gittiğimiz kafede bilumum itin kopuğun türlü türlü karının kızın dolu olduğu ama aslında oldukça nezih bir ortam olarak lanse edilmeye çalışılan mekanda s..dirik bir göbelin elindeki gitarı tıngırtadıp bir şeyler söylemesi ile " aha y.. yedik " diye içimden geçirmem bir oldu. Her neyse terasa çıkıp çayımızı yudumlarken bir yandan da yarım kalmış puro mu tüttürüyordum. Etraftakilerin, " kim la bu salak " der gibi bakışlarına aldırmadan A takımında ki George Peppard gibi puromu içmeye devam ettim. Her neyse mekandan tam ayrılacağımız zaman, mutfağın içinde ki köpeği fark ettim ve o an sadece çay içtiğim için şükrettim.

Peki, sizin başınıza buna benzer bir olay gelse tepkiniz ne olurdu? Birde orada yemek yediğinizi düşünün?

0|0
7|1

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Bir köpekle aynı yatakta uyuduğumu düşünürsek bu soru bana sorulmamalı.

0|3
    1|1
  • Ben aksine daha sempatik buluyorum öyle mekanları.. Kendi evimde de yemek yaparken kedilerim beni izliyor..

Tepkim içeri girip ya da yanıma çağırıp sevmek olurdu köpeği..Mutfağında kedi ya da köpek olan mekanı tercih ederim pis aşçısı olan bir mekana. İnsanların çoğu daha pis.

0|2
    1|1
  • köpeği olan arkadaşlarımın evinde çok yemek yedim yattım kaktım ve henüz hayattayım :)

sanıyorum ki önemsemezdim

0|2
    1|0
  • mutfağında fare, hamamböceği türlü haşerat besleyenler var köpek beslemiş çok mu :)

0|1
    2|0
  • Çoğu mekanın mutfağı pis zaten... En lüks yerlerde bile dikkat edilmiyor hijyene

0|1
    1|0
  • Kopekten tiksinmem la.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Köpek sahipliyse aşıları vardır aşıları varsa birşey olmaz ben yemek yediğim tabaklarımı köpeğime temizletirim igrenc gelebilir :) makinada ayrıca yıkanıyor. belki konuyla alakasız ama evdeki en pis eşyanın bulaşık süngeri oldugunuda untumayalım "belgeselde izlemiştim"

1|1
    0|0
Yükleniyor...