Garip takıntılarınız var mı?

Mesela ben alarmdan 5 10dk önce uyansam bile o çalmadan yataktan kalkmam veya saçım yağlı olduğu gün ne kadar acil işim bile olsa 5dk ya yıkarım o saçı yıkamadan çıkmam dışarı vs. aklıma gelen bunlar var mı sizinde bunlar gibi takıntılarınız?

Güncellemeler:
bi soru daha sorayım mı? :D

Etrafınızdaki ya da yakınınızdaki insanların bazı huylarını fark etmeden ya da kasıtlı olarak örnek aldığınız oldu mu ? Mesela ben solaktım doğal olarak içe doğruydu ayaklarım biraz öyle yürüyodum bir arkadaşımda bana özenmiş öyle yürüyodu,nefes problemim var mesela fark etmeden nefesimi tutuyomuşum bırakmıyomuşum kuzenimde sinir olmuş şimdide o geceleri uykuda nefesini tutuyomuş vs.

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• Birisi takıntımı dedi :) Hepsini kendi sorumdan kopyaladım. 1.Bir kişiyle aynı yatakta uyuyamıyorum,her zaman sevgilimin uyumasını bekliyorum sonra ya kendim kanepeye giderim veya onu kaldırıp kanepeye bırakırım öyle uyurum,zaten günde en fazla 5 saat uyurum sonra onu alır tekrar yatağa bırakır veya onun yanına gelir yatarım.

2.Tık tak yapan saatlerin pillerini sökmek.

3.Tüm dergileri kronolojik olarak dizmek

4.Çalışma masamdaki eşyaları hep aynı yere koymak yerleri kesinlikle değişmemeli

5.Elime bir şeyin verilmemesi örneğin para üstünü kesinle kasiyerden almam bir yere bırakması isterim.

6.Bir şey satın almadan önce içindekileri okumak.

7.Okuduğum her kitabı arasıra koklamak.

8.Otostopçu görünce durup tam yaklaşınca gaza basmak.

9.Gazeteyi son sayfadan ilk sayfaya doğru okumak.

10.Restoranda sipariş verdikten sonra yemeğin kaç dk geldiğini saymak.

Ek olarak :Fotoğraf çektirmekten nefret ederim,siteye yüklediğim resimlerin hepsinde kafam güzeldi,o yüzden resimlerde sırıtıyorum.

0|0
    0|0
    • 8.Otostopçu görünce durup tam yaklaşınca gaza basmak.

İçinde biraz fırlamalık varmış seninde ha:D

• Titizlik aslında o.

• Pek titiz olduğumu düşünmemiştim açıkçası

Erkekler Ne Diyor 9

• Evet , yastımın pamuk giren tarafı altta olup sağ tarafa bakmaz sa uyuyamam :D

0|0
    0|0
  • kız arkadaşımın sağ göğsünü yaladığımda diğerini yalamadan sevişmeye devam etmezdim.

bir de kaldırımda yürürken çizgilere basarak giderdim, şimdi bıraktım.

0|0
    0|0
  • saat olayı bendede war .D bide uykum bıle olsa gece 4 den once uyumuorm 3 yıldır .S hastalık sanırım bu

0|0
    0|0
  • Bir şeye kendim inanıyorsam dünya gelse fikrimi değiştiremez.

Berbat bişey.

0|0
    0|0
  • sabah kalktığımda duş almadan dışarı çıkmayı bırak kahvaltı bile yapamam. aynaya mutlaka bakarım.

0|0
    0|0
    • sabah sabah duşmu alınır yaa mümkün olmadıqı taktrde işim olmaz ..

• saygıdan demiştim,vay arkadaş kimseye yaranılmıyo bu devirde.

• bende şaka yaptım kırılma hemen :)

• Yok denicek kadar az :)) onlarıda burda paylasmaya gerek yok :)

0|0
    0|0
  • bunlara takıntı diyorsun yani? peki.

0|0
    0|0
    • sen ne diyorsun peki?

• yok banyo almıyoda eve girdn mi çıkamıyosun hemen :)

• ee hemen banyo makyaj giyinme falan çık işte o kadar da geçmez yaa yapma :D

• plaka takıntısı qirdiqim bir maqazada mesela başka kapıları varken hanqi kapıdan qirdiysem o kapıdan çıkarım qeldiqim yerden qeri qiderim :D

0|0
    0|0
  • akletimi ters giyerim,başkasının elini sıkınca hemen yıkarım ,erkeklerle fazla temas halinde olmamaya dikat ederim.dişerimi kesinlikle fırçalarım yoksa gülemem

0|0
    0|0
    • diş fırçalamak takıntımı ..alışkanlık olması gerek

• hayır ben fırçalayamadığım zaman takıntı yaparım yazdımya gülemiyorum ozaman..

Kızlar Ne Diyor 4

• bu saydıkların bendede mevcut :D cantamı cıkmadan 2 kere mutlaka kontrol ederım. cok acelem olsa bıle en azından gozume bı kalem cekmeden cıkmam . parfum sıselerım mesela duzenlı duracak oda ne kadar dagınık olursa olsun.

0|0
    0|0
  • HAVLU YERINE süreklı peçete ıle elımı ve yuzumu kuralarım bunun dışında yok...

0|0
    0|0
  • var .

0|0
    0|0
  • hergün aynı saat aynı dk dişlerimi fırçalarım

0|0
    0|0
Yükleniyor...