Bugün resmen reddedildim.

Beşiktaş-üsküdar vapurunda bir kızla bakışıyorduk ben de bana bakışlarından cesaret alıp yanına gittim. (tam vapur üsküdar iskelesine yaklasınca) numaranı verir misin dedim. Güldü ve bilmem vermem heralde dedi ve gitti. Olacak iş mi yani bu

0|0
8|11

En İyi Erkek Görüşü

• Direk numarani verirmisin diye sorarasan kiz vermez tabi. Ama kiz heralde diyerek sana aslinda sansin oldugunu belirtmis. Israrci olup biraz konusma firsati yaratmaliydin. Ayrica birdahaki sefere direk numara istemek yerine amerikan filimlerinden araklanmis gibi duran esprili bir giris cumlesi kullan biraz konus sonra "birdaha gorusmek isterim sana numarami vereyim" de. Muhabbet konusunda iyi degilsen en azindan "merhaba" diyerek bir giris yap ve duruma gore dogal halinle konus. Sonunda numara isteme sen direk numarani ver o arayacaktir ;) eger vapurda bakistigi adama numarasini direk verirse "basit kiz" damgasi yemekten cekinir. Hakli olarak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Neden olmayacak iş mi?

O kadar güveniyorduysanız kendinize, sizinle daha yakından tanışmak isterim, numaramı versem bana bir alo dermisiniz? diye birşey söyleyebilirdiniz mesela...

0|0
    0|0
  • Aslında kur yapmış sana. Biraz daha komik olup onu 'baştan çıkaracak' birkaç kelime daha söyleseymişsin, verebilirmiş sanki..

Öyle hissettim yani.

Bir dahakine yine aynı seansın Vapuruna bin.

Yalnız bu sefer ağzında işe yarayacak kelimeler olsun.

Tek bir bakıştan sonra tel. numaraları verilseydi..

Öhm..

Ne yürekler yakmıştım cep tel. hasretine.

0|0
    0|0
  • Biraz daha vıdı vıdı yapsaydın olurmuş bu iş be.

0|0
    0|0
  • azcık sana çekeymişim iyiymiş .

0|0
    0|0
  • ya ne beklıyordun..?

kucağına atlmamasını mı?

0|0
    0|0
  • Çok olağanüstü bir durum mu

0|0
    0|0
  • Bende geçen bir oğlana tanışalım mi dedim, hadi oradan gelme yanıma zilli dedi. Pislik ya bak sinirlendim şimdi:D

0|0
    0|0
  • Kiz seni iyi bozmus:D ger bakisanda numarasinimi vercek yani:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• gene en azından bilmem demiş tokat felan yok :D az konuşsaydın naz yapmış lan kız sana kaçırdın elinden şansına küs :P

0|0
    0|0
  • hacım bastırsaydınya bak sinyalde almışsınn

0|0
    0|0
  • Numarasını verecekmişte sen alamamışsın

0|0
    0|0
  • Sen numarani verecektin

0|1
    0|0
  • seni reddetmemiş biraz ısrarcı ol demek istemiş yani arkasına düşsen ısrar etsen numarayı alırdın

0|0
    0|0
  • Bütün derdın Bu Olsun.

0|0
    0|0
  • Naza çekmiş kendini keko

0|0
    0|0
  • ßöyle anlarda kızlar heyecan ile redderler içlerinden gelen dürtü ile ßazılaarıda gerçektn reddeder ßunu anlamnın tek yolu ßiraz ısrarcı olmak ßence ısrarcı olmalıydın ßiraz

0|0
    0|0
  • lan baktı diye kız numarasını verse, dilencilerde telefon rehberi olurdu asşfkksgçşmlsg

0|1
    0|0
  • cesaretin yeterde artar bile ... şeff

0|0
    0|0
Yükleniyor...