Böyle bir hayatım olmasını isterdim dediğiniz film var mı ve o filmdeki hangi karakter olmak isterdiniz?

böyle bir hayatım olmasını isterdim dediğiniz film varmı ve o filmdeki hangi karakter olmak isterdiniz? mesela ben 50 ilk öpücükteki adam sandlerın canlandırdığı karakter olmak isterdim, aşık olduğum kıza kendime her gün aşık etmek için çabalardım, ve tabi havai giibi bir yerde :)

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• bu kadar olmaz cinsten bir sey yasadim az once:))sorunu okudum fakat yorum kismini okumadan once aklima ilk gelen 50 ilk opucukteki kizin yerinde olmak isterdim dedim icimden ne guzel kiz hergunnn yeniden asik oluyoooooo:))))))

0|0
    0|0
  • v for vendetta :)

0|0
    0|0
  • The Truman Show'daki Truman'ın yerinde olmak isterdim. Merak ettiğim şey yaşadığı hayatta kötü bir olayla karşılaşmıyor bir ütopyada yaşıyor desek yeridir. gerçeği keşfediş anındaki psikolojisini merak ettiğim için onu yaşamak isterdim sanırım.

0|0
    0|0
  • Tideland'daki küçük kızın yerinde olmak isterdim. Alice'in psikopat versiyonu olan bir dünya.

0|0
    0|0
    • Yav o filmde yanlış aklımda kalmadıysa çocuğun başına gelmedik felaket kalmıyordu sen de ondan olmak istiyorsun.bu nasıl bir ruh halidir anlayamadım :)

• Ben de o oyuncak bebek kafalarından olabilir miyim lütfen?

• Tamam. Oynayalım mı ^^

• woody allen'ın ny'da geçen o entellektüel ve bohemik cafcaflı dünyasına özenmiyor değilim

0|0
    0|0
  • müstakil villa , son model araba hiç fena olmazdı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...