Hitler gerçekten Alman halkının iyiliğini istiyor muydu?

Hitler gerçekten Alman halkının iyiliğini istiyor muydu? yoksa kişisel hırs mı yapmıştı . yani yaptıkları Almanya için miydi hakikaten . bu da bir ihtimal . ama kişisel EGO . ben bunu yaparım davası da olabilir . karar veremiyorum ... iki ihtimal de güçlü aslında

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• Adolf Hitler`in başa getirilmesi ve onun Faşist Poltikası, Rothschild oyunlarıdır. Yahudilerin yıllar boyunca katledilmesi yine Rothschild`ler tarafından telkin edilmiştir. Bu sayede soykırıma uğrayan yahudilerden sağ kalanlar İsrail Devleti`ne geleceklerdi. Netekim öyle de olmuştur.

Milyonlarca insanın öldüğü, mağdur olduğu, maddi ve manevi inanılmaz kayıplar verilen iki dünya savaşı`nın da amacı buydu ve amacına ulaştı. Hicaz bölgesinde bir yahudi devleti olan İsrail Devleti, 1948 Mayısı`nda resmen kuruldu.

Şimdi beyniniz*lamış olabilir. E bu Rothschild ailesi yahudiydi hani, neden yahudi katliamını finanse ettiler, nasıl hitler`i destekleyebilirler? Bunları soruyonuz dimi... Bu adamlar yahudi diyoruz da, tanrıları Allah, peygamberleri Hz Musa mı sizce? Bu adamların ne dini ne milleti var . Sadece bir tanrıları var, o da Şeytan.

Acı ama gerçek.

Dünyayı yöneten devletler üstü gücün sahipleri Şeytan`a hizmet etmekte.

Tüm bu güce sahip olmalarının ve sürekli daha fazlasını istemelerinin başka nasıl bir açıklaması olabilir? Mutlaka altında çok daha "kutsal" bir amaç olmalı...

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Adolf hitler alman değildi bu 1. ikincisi o sanatla çok ilgileniyordu resim cizmeyi/boyamayi seviyordu ve özel bir kursa gitti bir yapdiği resmi üstüne ona bir Yahudi beceriksiz olduğunu ve ondan birşey olmiycağnı söyledi buda egosuna ters geldi ve Tüm yahudileri hasta insanları (engelli ,ruh hastasi) ve yaşlıları öldürdü..Onlardanda rahatsiz olduğu için yapti heralde bilmiyorum orasini ama yahudilere nefret besledi cunku bir yahudi hayalini yıktı..İrkcı değildi kendisi yani o devirde Türkler almanyaya gelmiş olsaydı öldürmezdi diye idda ediliyor.Sonradan. psykolojisi bozuldu yapdiklarından dolayı ve intihar etti..Almanyada bize bu 6.sinifda öğretiliyor malesef :/

0|2
    1|0
    • Hitler hakkında bir şey bilmiyorsun. Birincisi ırkçı olduğunu kendisi Kavgam'da söyler, ikincisi bir yahudinin hayalini yıkmasından ibaret değildir kendisinin yahudi düşmanlığı. Kavgam kitabını okumanı tavsiye ederim

• Hayır kesinlikle hitler bir piyondu , siyonistler tarafından oynanmış bir piyon ... 2. dünya savaşından sonra israile kuduse yoğun şekilde nufus lazımdı , avrupa da yaşayan yahudilerin kuduse göç etmeleri isteniyordu lakin onlar gitmiyordu , hatta zamanın kudus hahamı , AVRUPALI YAHUDİLER İÇİN TANRISIZ YAHUDİLER DEYİMİNİ KULLANMIŞTIR...

işte bu yüzden katliam sayesinde kudüsün yahudi nufusu 4 5 kat artmıştır , temeli bu göçe dayanmaktadır...

0|0
    0|0
  • Dersler de ve arastirmalarda gordugum kadari ile bunun kisisel ego ile ilgilisi yokmus. Almanyanin blok devletler tarafindan paylasilmasi da hitleri hirslandirdi. Evet fazla hirsli idi. Ama almanyanin cikari dogrultusunda hareket etti. Tarih boyle diyor. Ama bana kalirsa yeni bir almanya adi altinda gecmisin intikamini alarak tek guc olma cabasi vardi. Ki beli bir sure bunu basardi

0|0
    0|0
  • Nordic cermen ırkların hakimiyetini ve iyiliğini savunuyordu. Ama sonradan daha çok kişisel hırsa çevirdi. ''Ben Almanya'yayla evliyim, ben ölürsem Almanya'da ölsün'' demeye başladı.

0|0
    0|0
    • canım bize okulda böyle anlatdilar baya bir uzun işledik bu konuyu kendi kitabini okumadik ama ailesinle beraber oldurdugu bir kizin günlüğnü okuduk..hiç bişey bilmiyorsun diyemezsin yani

• hitler bana çok samimi geliyor bence halkını düşünmüştür ama suyun çıkartmıştı

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Alman halkı için savaşmış tabii adam kendi ırkını ari ırk olarak nitelendirmezdi yoksa kendi milleti için ve elinde bulundurduğu güç ile ordu 36 tümen düşün ardından topraklar yetmemiş adama adam savaşmış ve hitlerin bunu yaparken arkasında tabii destekçileride vardı bir sürü düşünür yer altı örgütleri bence asıl amaç kominizmi yok etmek onun için nsdap iktadara geldi ve seçildi sonra savaşa soktular çok kısa bir sürede gücüne güç kattı ve bütün almanya yı boğan antlaşmaları tanımadı

Yanii hitlerin arkasında da bir güç var tabiii yok değil onlar sayesinde bu noktaya ulaşmış adam

0|0
    0|0
  • Ben şahsen hitlerin almanlarin iyiligini dusundugu icin butun bunlari yaptigini düşünüyorum ve birkac arkadasin hitlerin intihar ettigini yazdigini gordum bence hitler intihar etmedi öldürüldü hemde canice olduruldugunu dusunuyorum kisacasi genelin aksine Hitler iyi biriydi :)

0|0
    0|0
  • herkesin bu iki ihtimal arasında kalması normal.

almanya da bizim gibi birinci dünya savaşında yenik çıkmıştı, bizim imzalamadığımız sevr den daha beterini almanlar imzalamak zorunda kalmışlardı. almanların intrikam istemeleri bu anlaşmadan 1933 lere kadar giderek arttı 1933 te führer adolf hitler almanların istediklerini karşılayabilecek kişi olarak dikkat çekti...

0|0
    1|0
  • Bence ülkesi için yapmıştır çünkü bür insan ne kadar psikopat olursa olsun toplu katliam yapmaz herhalde ancak ülke gibi kutsal gördüğü bir şeyi için yapar ki birde bir gün öldürmediğim her yahudi için bana küfredeceksiniz demesinde de pek kendini düşünüyormuş gibi gelmedi bana ha tabi çoluk çocuk herkesi biçmesi iyi bir şey mi değil ancak herhalde kendi çapında bir mantık kurup yapmıştır :/

0|0
    0|0
  • hitleri özetleyeyim sana gücü eline geçirdikten sonra işgale başladı fransayı çok çabık fet etti polanya vesaire çevresindeki ülkeleri ama rusyaya bulaştı sonu oldu yenseydi şuan almanca konuşurduk belki ama hırslıydı yaralı bir arslan gibi her yere sardırdı heryeri istedi onun filmi var şansolye diyorki ona güç el değiştirmeyipte ele geçilirse ele geçireni yakar hayatta öyle birşey

0|0
    0|0
  • Hitler bence bir cani.. dünyada savaş çıkaran herkes canidir.bu dunyaya bir kez geliyoruz güzelce insanca yaşamak varken neden katliyamlar var.savaşlar var.benim felsefem savaşma seviş..

0|0
    0|0
    • Bende savaşları sevmem ancak savaşların ve doğal afet gibi kötü olayların insan nüfusunu dengelediği de unutmayalım eğer insanlık çoğalma hızını yavaşlatmazsa durum vahim acilen yeni gezegen bulmamız gerekir :/

• bu konuda haklısın çok fazla insan var dunyada...denge bozuldu bozulmayada devam ediyor

• canlı bir örnek gösterebilirim sana...

0|0
    0|0
  • hitleri yaratan versay antlaşması. bir milletin onuruyla oynarsan olacağı o.

0|0
    0|0
Yükleniyor...