KS ziyaretçilere yardımcı olmak amacıyla sorulan sorular tüm soruların yüzde kaçını oluşturmaktadır?

Kavga edecek adam aranıyor? başlıklı ve "Arkadaşlar; çok fena kavga edesim geldi, bu saatte kime dalsam ?" detaylı yaklaşık, 30 kusur cevap alan, ayrıca yığınla yorum olan sorum: Kaldırıldı. Kaldırma nedeni ise; "Paylaşımın konuyla alakasız olduğundan ya da yeterli detay içermediğinden dolayı kaldırıldı. KizlarSoruyor.com sitesinde hem eğlendiğimizi hem de diğer ziyaretçilere yardımcı olduğumuzu lütfen unutma. Bundan sonraki paylaşımlarının konuyla alakalı ve sitemizin içeriğine ve kurallarına uygun olmasına özen göster lütfen. Anlayışın için teşekkürler. Soru paylaşımı kaldırma nedenleri hakkında daha fazla bilgi almak için "Soru Paylaşımım Neden Kaldırıldı?" başlıklı blog yazısını okuyabilirsin."

Peki; ...hem eğlendiğimizi hem de diğer ziyaretçilere yardımcı olduğumuzu lütfen unutma. ... demiş, şimdi sorum şu ki; KS ziyaretçilere yardımcı olmak amacıyla sorulan sorular tüm soruların yüzde kaçını oluşturmaktadır?

• %20'dan az
    50% (4)33% (1)45% (5)Oy Ver
  • %20-%40 arası
    12% (1)67% (2)27% (3)Oy Ver
  • %40-%60 arası
    12% (1)0% (0)9% (1)Oy Ver
  • %60-%80 arası
    12% (1)0% (0)9% (1)Oy Ver
  • %80'den çok
    14% (1)0% (0)10% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
İki tespit:

1-...hem eğlendiğimizi hem de diğer ziyaretçilere yardımcı olduğumuzu... diyen mod, eğlenmek için sorulan soruyu ve cevabı kabul etmektedir. Ancak eğlenmek için sorduğum soruyu görmezden gelmektedir. İlginç.?

2- Buna göre bu günün sorusu link 'de kaldırması gerekmez mi?

0|0
8|1

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• Benim cevabımı bile kaldırıyorlar sen neyin derdindesin yav :)

konuyla alakalı yorum yapayım; ben herkese yardımcı olurum falan filan.

0|0
    0|0
  • çok küçük miktarı. benimde öyle baya cevaplanan bir sorum kaldırıldı. ardını aramadım ama birilerine dokunuyor sorular ya da uyuz oldularsa sana hemen şutluyorlar

0|0
    0|0
    • Ama çok ayıp birşey bu? Birisi kan grubunuz nedir diye sormuş, sanki söylesek bir işine yarayacak. :(( Anlamıyorum bazı insanları...

• ya çok şey yazardım da işte sildirrler ccevabımı gene. gece sabaha karşı mesela çok salakça sorular var onlar hep duruyor. birilerinin işine geliyor :/

• Anlıyorum ne demek istediğini :/ Ama işte yetersiz modlar..

• B dedim nedense :S

0|0
    0|0
  • Çok haklısın inan ..

0|0
    0|0
  • % 20

NET

0|0
    0|0
  • yüzde birini

0|1