Sevgilimle uyurken annesi odaya girdi?

3 yıllık bir sevgilim var. annesini falan tanıyorum evlerine gidiyorum sık sık. annesi beni sever bende onu severim ve cok iyi kadındır cok iyimserdir. biz odadayken odaya hic girmez izin almadan. bir gun evde odasında uzandık yataga muhabbet falan ediyoruz uyucaz ama. tam uyumaya yakın annesi daldı odaya. nasıl utandımmmm anlatamam of. annesi cok cok cok ozur diledi bende ozur diledim ama kotu oldu yani bir daha gitmek istemedim onlara. siz gencsiniz uyucaksınızda uzanıcaksınızda falan dedi ama ben gercekten cok utandım. bugun sevgılımın zoruyla tekrar gıttım evlerıne ordada gordum. bıraz soguktum annesıne karsı utancımdan.. of of. sizce annesının gozunden dusmusmuyumdur ?

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• Yok ya bir şey olmaz. Oğlunu mu yedin sanki. HİÇ bir şey olmaz emin ol. Kadın zaten demiş sana, uzanacaksınız da, uyuyacaksınız da falan. Uzanmaktan sıkıntı olmaz. Biblo gibi dikilecek haliniz yok ya. Öpüşürken bile yakalasa sıkıntı olmaz. Utanma duygusunu hissetmen bile ne kadar terbiyeli ve saygılı olduğunun kanıtıdır. Çok sıkılıyorsan durumu açıkla kadına. "Bazen uzanarak tavana bakıp hayal kuruyoruz çocuklar gibi" falan de. Yanlış anlamaz zaten, gerek bile yok açıklamaya.

0|0
    0|0
    • açıklama yaptım zaten sonradan. uyuyoduk yanlış anlamayın dedim o da uyucaksınızda uzanıcaksınızda falan dedi zaten. ama gerçekten aklıma geldikçe kötü oluyorum böyle bişeyi görmeseydi iyi olurdu..

• İnşallah. ben teşekkür ederim ilgin için

• Rica ederim, mevzu aşksa, vatan millet Sakarya. :)

Erkekler Ne Diyor 12

• Ben o çocuğun annesi olsaydım gözümden düşerdin:))

Sevgilim diyorsun var mı söz nişan vs. harhangi bişey

0|0
    0|0
  • Pek sanmam öyle bir şey oldugunu

0|0
    0|0
  • basit kız oldun..

0|1
    3|0
  • Ya takma o kadar bir şey olmaz :) ha senin utanman iyi bir şey ama abartma yani, sizi sevişirken ''basmamış'' sonuçta :)

0|0
    0|0
  • geniş aile:D

1|0
    0|0
  • Sen avrupada yaşıyon galiba. Kız arkadaşımla aynı yatakda yatacağım annem içeri girecek ve özür dileyecek öyle mi. :)) Evlatlıktan reddeder :)

0|1
    1|0
  • Çok rahat aileymiş :))

0|0
    0|0
  • yok ya birşey olmaz saygılı anlayışlı kadınmış sonuçta

0|0
    0|0
    • bana bişey demezde gözünde değerim düşebilir

• Anensi oğluyla gurur duymuştur şimdi :D

0|0
    0|0
  • evlilik dışı ilişkiler her kezin gözünde düşüktür

kendini çok ucuza sattın

0|0
    0|0
  • Düşmesende utanç verici bişey bence heleki annesine karşı

0|0
    0|0
  • sex yaparken utanmadın da annesi gördü diyemi utandın

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• zannetmiyorum

0|1
    0|0
  • Uyuyorduk demiş uyumak bile bazılarına seksi çağrıştırıyor.. ay bayilcam

1|0
    0|0
    • aynen öyle

• Ay Hayır yanlış düşünüyosun

• daha öncede birlikte çok uzandık. annesi girmedi ama bir bokta olmadı ?

• o anne beş dönüm filan var herhalde:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...