Moralim bozulduuu :(

Arkadaşlar geçen gün nişanlımın ailesi bize oturmaya geldi anneanne babaanne nişanlımın annesi kız kardeşleri yengeleri çocukları falan kadın kadınaydık. Kahve yapayım dedim. Herkes bilir şöyle küçük su ısıtıcılar olur dandik ucuz. Onlarda yaparım kahveyi köpüğü bol olur çünkü. Onda yapıyordum nişanlımın kızkardeşiyle yaparken elektirk çarptı bizi ilk başta beni sonra onu. Bayağı bir sarsıldık büyük uğraşlar sonunda yaptık kahveyi ama.. Herkesin güzel olmuş bir nişanlımın annesininki su gibi olmuş güya.. Fal bakalım demiş nişanlımın anneside benimki su gibi falan demiş. Moralim bozuldu sizce becereksiz falan dermi? Normalde güzel ypaarım ama elektrik çarptığı için korka korka yaptım

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• iyi kurtarmışsın

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Hiç takılma bu duruma..Eğer nişanlınızın annesi bu durumu ciddiye alırsa bana göre terbiyesizlik etmiş olur.İnsanlık halidir,köpüksüzde olabilir köpüklüde olabilir..Kahve illa köpüklümü olması şart.Önemli olan içtenlikle güvenle sevgiyle heyecanla orada nişanlanıyorsun evleniyorsun yeni bir hayat için yeni bir nefes..İyi kalbinle birşeyler uğraşıp ikram etmiş oluyorsun..Nişanlının annesi en azından sana tebessümle karşılık vermesi ve teşekkür etmesi gerekirdi..Böyle sözlerle söylemek bana göre terbiyesizliktir..Canını hiç üzme,rahat ol..

0|0
    0|0
    • köpüksüz değil sulu olmuş sanırım iyice pişiremedim makinadan elektrik çarpınca :( yoksa köpüğü bayağı boldu

• Biz yeni taşındık cezveler yoktu ortada makinayıda bir daha kullanmaya korktum :/

• Anlayışlı karşılaması gerekir,ne olursa olsun..

• Tek derdim buydu.

0|0
    1|0
  • klasik olacakta.bir erkek , annesinin sırf gelin adayı kahve yapamadı diye onu bırakmasını istediğinde bırakmazlık yapmaz.Bırakırsa sorun var zaten.Hem seni annesi beğenmesine gerek yok nişanlın beğensin -.- der ve kapatırım konuyu.

0|0
    0|0
  • hahahahahaha ah bıde o suratsız kaynananı çarpsa ne güzel olurdu. cok guldum kusura bakma elektrıkcıyım yuzlerce kez carpıldım bı an sızı gorur gıbı oldum

0|0
    0|0
    • suratsız değil aslında ya çok seviyorum ama çok kötü oldu bu durum :(

• Dese ne yazar. Fal bakmak günah zaten. Seni günahtan korudum dersin.

Ama şimdi yeme bizi. Kahvenin su gibi olmasının sebebi: kahveyi az koymuşsun ya da hiç pişirmemişsin. Velev ki çarpıldın. Ocakta yap. Beceriksiz :)))

0|0
    0|0
    • Pişiremedim makina elektrik çarpınca korktum dedim zaten bunu yukarda

• yeni taşındığımız için cezveler kolideydi :(

• yok canım takılma bence buna :)

0|0
    0|0
  • Demez bence, Allah uçak kazası vermesin iyi yırtmışsın. Geçmiş olsun bu arada.

0|0
    0|0
  • Beceriksizsin işte demeye gerek var mı?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• patavatsızmış oda ne var laf sokmasa

0|0
    0|0
  • Derse desin ya becerikli olsan oo gelinim çok becerikli mi dicekti sanki ? Takmasana bu kadar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...