Erkekler çıkacağı kızın nasıl olmasını ister?

siz erkekler çıkağınız kızın nasıl olmasını istersiniz sizle arasında ilişki diyaloglar nasıl olmalı sizce

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Hem sevgilim, hem dostum, hem annem, kısacası herşeyim olmalı. Başımı dizlerine koyduğumda içim huzurla dolmalı. Herşeyimi paylaşabileceğim sırdaşım olmalı. Diyaloglar konusuna gelince bana rahatsızlık veren meselelerde anlayışlı olmalı, alttan almalı. Gereksiz yere gurur yapıp, üste çıkmaya çalışmamalı. Çünkü bunları ben de yapıyorum ve ondan da bekliyorum. Ufak tefek şeylerde küsüp günlerce barışmamazlık etmemeli. Aksine sorunları çözmek için irade göstermeli, konuşmalı, çözüm üretmeli. Erkeğin kendisine gelip yalvarmasını beklememeli. İlişkide aşk, sevgi, tutku ve bağlılık zaten vardır. İlişkinin tutkalı ise karşılıklı saygıdır. Sevdiğim kız benim isteklerime saygı göstermedikten sonra o ilişki nasıl yürüyebilir ki...

• :D

• vayy yazıya bakk sen neymişsinn haberimiz yok :)

Erkekler Ne Diyor 17

• ben kendı yorumumu yapaym sahsen ben yuz guzellıgıne pek onem vermem fızıge onem verırım sacları kıvırcık olması benı daHA COK ETKILER bı kere temel kural gulec olmasıdır cunku gulmek etrafa pozıtıf enerjı yaymaktır sıck bakmaktır saygı sevgı cercevesınde hersey yanı gerısı corap sokugu gıbı gelır dıye dusunuyorm

• bozulmamış

• nefes alsın yeter

• Nabzı atsın yeter.

• hep aynı terane...hep bu tarz soruları kızlar erkeklere soracak bense bir erkek olarak eli yüzü düzgün ama içi önemli,insan olsun yeterli benim için diyeceğim...öyle yüksekte bir beklentimiz yok ama bu güne kadar kime baktıysam elinin tersi ile itti anlamıyorum cidden.abi boş insan da değiliz yakışıklı değilim ama giderim var :Dfizik mühendisliği okuyorum,çok okurum aynı zamanda yazarım,fotoğraf çekerim,sinamaya giderim.bir kaç enstrüman çalarım.ama yok ortada birşey...hadi buyur buradan yak... şimdi ortalama bi erkek olarak neden bi kız bulamıyorum onun cevabı yok .bu yüzden de sana verecek cevabım yok benim.çıkacağım bi kız diye bir olanağı ciddi ciddi sorgulamaya başladım.illa bi cevap istiyorsan annemin bulduğu ile evlenecem...muhabbet olayını sormuşsun kusura bakma kız oldu da muhabbet mi etmedik?

• Bir erkegin cıkacagı kızı kafasında tasvir etmesi sonucu karşısına "işte bu kız tam benlik dört dörtlük" demesi imkansız. hiçbir kız/erkek 4 4lük degildir. kimse kafasındaki kızı/erkegi bulamaz .bulanlar yalan soyluyorlardır. illa ki vardır bir acıgı. sadece tasvir ettigi kıza/erkege yakını bulur.Sevgilinin kavramını anlamını bilmesi yeterli. sevgiden anlaması ve gercekten de değer yargılarına göre davranması yeter

• Eğer gerçekten birisinden hoşlansaydım ilk etapta yapacağım iş samimiyetle ona bütün kötü özelliklerimi tek tek söylemek olurdu. Hatta liste çıkarıp ona verebilirdim :) Karşımdaki kişiden de aynını yapmasını beklerdim. Anlık zevkler peşinde koşarak vakit öldürmektense birlikte zamanı hakkıyla değerlendirebileceğim birisi olmasını isterdim. Yapılacak her iş ancak yerinde ve doğru zamanda yapılırsa güzeldir, değerlidir. Kendisine saygısının olması ve bahsettiğim düşünceler içinde olması yeterlidir benim için

• 4*4 olsun,arazide çekişi ve çıkışı iyi olsun.az kullanılmış ve temiz olsun.hasar kaydı olmasın.

• Karakter açısından diyosan her şeyi paylaşacak kapasitede birini ister eğer ciddiyse güvenecek biri ister ama sıradan bir çıkmaysa cilvenoy nanayda işi ağır basar.

• Senin gibi gülsün.

• Kaşlı, gözlü :D Saçlar upuzun böle :D muhabbeti hoş

• çirkn olmasın la

• kendisini anlamasını ister, kafa dengi yani.Çok konuşmamalı ayrıca :)

• nefes alsa yeter

• Erkekten erkeğe farklıdır bu, mesela ben dürüst, şefkatli, sevimli,ve kültürlü kızlardan hoşlanıyorum :) İlişki diyalogları da içten ve kendisini yansıtmalı.

• Kafa dengi olursa tadından yenmez

• kafa dengi olunca çıkmıyorlar cilveli kız istiyorlar

• 180 - 85 kg olmasın da :))

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...