Karşı cinsin özellikleri hakkında bir soru. Buyurun içeri ^_^

Tanıdığınız karşı cinsin beğenmediğiniz,nefret ettiğiniz özellikleri nelerdir? "Tanıdığınız" kavramının altını çizmek isterim. Tüm kızlar/erkekler aynı diye yorumlara kalkışmayın. Tanımadığınız insanlara da boş yere çamur atmayın. Genelleme yapmanın anlamı olmaz.

Örnek:Tanıdığım kızların %90'ı dedikoducu,

Tanıdığım erkeklerin %95'i abaza gibi.

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• Karşı cinsten kimseyi pek tanımadım şimdiye kadar.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Kızlar kopya gibiler aynı tarz giyim. Birde şu manken edaları yokmu kezbanlar bile aynı yolda :) sonra sevgilim yok kimse neden bana cıkma teklif etmiyo falan diye sorarlar

1|0
    0|0
  • Dünyanın sadece onların etrafında döndüğü sanmaları olabilir. Ve rica ediyorum onlardan biri size değer veriyorsa karşılık verin.

1|2
    0|0
  • nerdeyse hepsi "merhaba tanışalım mı" yı asılma olarak görür.Ne yazıkki buda doğrudur.ülkemin acı gerçeği.

1|0
    0|0
  • Üzmeyi severler.

1|0
    0|0
  • % 40 kezban

1|0
    0|0
  • kızların sürekli bir ''bana yavsıyo'' tribi olması olabilir en azından benim muhattap olduklarım diyebilirim..

1|0
    0|0
  • Seksi sanki onların sunduğu bizim haketmek zorunda olduğumuz bir sey gibi görmeleri beni benden alıyor. Zaten oyle kadınları etrafımda da tutmuyorum . Sağlıksız düşünceli insanlar var ne yazık ki yapacak bisey yok

1|0
    0|0
  • Egolarına yenik düşmeleri.

aşırı derecede makyaj yapmaları, yani sarılıp öpseniz yüzünüz boya tuvaline dönüyor.

saçma salak Türk dizilerinin müptelası olmaları.

kültürsüz olmaları.

1|0
    0|0
  • Demekki Sen erkek Tanımamışsın, Bir Ara benim Limana Uğra ;)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Tanıdığım erkeklerin %100 ü potansiyel gözüyle bakıyor.

1|0
    0|1
  • Amaçsız,hedefsiz olmaları.

Tanıdığım erkeklerin %80i kızlara,kız arkadaşına değer vermiyo,gerçekten sevmiyo.

Kültürsüzler.

1|0
    0|0
  • Empati kurma yoksunluğu

1|0
    0|1
  • Jöle sürenlere çok kiziyorum, hala anlamiyorlar.

1|0
    0|0
Yükleniyor...