İş yerindeki yakışıklı şeyin amacı ne ?

Kıh kıh kıh kıh soru başlığını okuyunca kendi kendime kikirdedim. Her neyse herkese mutlu akşamlar dilerim.

link İyi dinlemeler.

Öncelikle stajyer olduğum yerde bir çalışan arkadaş var davranışlarını biraz tuhaf buldum. Laf aralarında soyadını, yaşını filan belirtti. Her gün mutlaka benim olduğum ofise geliyor, oturuyor muhabbet ediyor. İş temposunun yoğun olduğu bir şirkette muhabbete az zaman ayrılırken onun benim olduğum ofiste bu denli uzun vakit geçirmesi ne bileyim garip geldi. Ayrıca bakışları çok garip, uzun uzun ve çok delici bakıyor yahu. Acabası kendi kendime mi abartıyorum bu durumu. Nasıl bir yol izlemeliyim tavrını anlamak için.

0|0
6|16

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• sık sık görmeye geliyosa bunun iki nedeni var.

1-iş yerinde iş ile ilgili belgeler falan filan almak için.

2-senden hoşlanıyor canım.

çok sık geliyosa ikisinden biridir bence de.

1|0
    0|0
    • Hmm anladımmm

• ben senden hiç çekmedim sanki :D bişey demiştim şakasına hatta iltifat bile ettim denilebilir sonra bir baktım engellenmişim :D

• Hadi hadi :D

• Hadi bakem gelsin pilavlar benimkinin üstüne kavurma olsun link

1|0
    0|0
  • böyle devam etsin adım atacağı varsa atar

1|0
    0|0
  • tavrını anlamaya gerek yok .ben kadınlardakı bu davranısı anlamakta zorlanıyorum hep ıyı nıyete cekmek cabası .duvarı cekıceksın cart dıye her yanına gelıp muabbet etmeye calısanla dıyaolgta kalırsan ooo senın bu hayatta cok ısın var demektır .acıkca rahatsız oldugunu beyan edecksın lutfen benı rahatsız etmeyın dıyecen kendınden emın olarak ;)eger ılerıde meslegınle alakalı yukselmek nıyetın varsa ınsan ılskılerınde celık gıbı saglam olmak zorundasın ınsanları kırmaktan korkma herzaman heryede bır duvarın olsun

0|1
    0|0
  • Sen onu bosverde yine niye sildin beni arkadaştan onu söyle hanfendi :)

1|0
    0|0
  • Tühh Very'i de kaybettik :/

1|0
    0|0
  • Tamam güzelsin ve sana sarktı tamam

1|0
    0|0
  • direk çek köşeye dudaklarına yapış hardcana ama tahriş olsun:D

1|0
    0|0
  • Dikkat et de sen bunu denerken o, senin tavrını öğrenmesin. :) Çok geç artık gerçi. .)

0|0
    0|0
    • Ben çok ciddi, mesafeliyim ona karşı ama ://

• Hiç konuşmadığınız halde bakışları delici gelmiş ama sana. :) Düşün sen onca mesafene rağmen onda bunları seziyorsan, o kim bilir neler seziyor ya da sezecek sen konuşunca.

• Hm.. Konuşamam ki ben

• en fazla ne yaparsın ?

0|0
    1|0
  • maksad-ı muaşeret dedikleri bu olsa gerek...

0|0
    0|0
  • İlgini cekmek istiyo seni görebilmek için

0|0
    0|0
  • Çocugu ofise at

0|0
    0|0
  • bi şans ver bari

0|0
    0|0
    • Ama ben soruda ne diyorum siz ne diyorsunuz yahu

• Ben diyorum ki acaba davranışlarını ben mi yanlış anlıyorum. Sizler objektif bir gözle bu duruma ne dersiniz diyorum :)

• tamam dedim ya durduk yere senin yanındaysa senin dikkatini çekmeye çalışıyo

• seni etkilemiş yaa daha ne istesin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...