Dövüş bilen kiz itici midir erkekler?

Arkadaslar lisansli ve profesyonel dovuscuyum acaba bunu erkekler itici mi bulur?bu dövüş disini sorarsaniz etrafimdakilerin dediklerine gore cok kibarmisim ve dis gorunus olarak da begenir herkes ama lutfen kendini begenmislik olarak algilamayin ne dedilerse onu diyorum acaba bu dövüş isi erkekleri iter mi?

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• profesyonel dovuscu ne demek ?

0|0
    0|0
    • Musabakalara falan katiliyorum

• dövüşmü adı ? yaptığın sporun bir adı var mımerak ettim.

Erkekler Ne Diyor 12

• ben kendı adıma konusmak ıstıyorum herkesın beklentılerı farklı olabılır.ben karsımdakının kadınsı olmasını hıssetmek ısterım yanı erkeksı tavırları ya da konusma tarzı olan bayanlar asla benı cekmez hele sokak agzı varos agzı olan kızlarla 90 yasıma gelsem yolda yanyana yurumem .kıbar kadınsı yanı karsımdakının kadın oldugunu hısetmelıyım.sen boylesın demıyorum .dovuscu olman sıkıntı olmaz ama hal ve tavırlarında erkeklık varsa pek tercıh etmeıyorum ben

0|0
    0|0
  • yanımda dövüşmediği sürece sorun yok

0|0
    0|0
  • Iyyy. Iyyy. Iyyy. Iyyy. İtici ne demek fırlatıcı bile geliyor. kız dediğin nazik kırılgan yani dokunsan kırılacakmış gibi olmalı.

0|0
    0|1
  • itici değildir. takma böyle şeyleri. bunu itici bulan biriyle de işin olmasın zaten. ne güzel sporcusun .

0|1
    0|0
  • Branş nedir

0|0
    0|0
  • yoo bende dövüşcüyüm sevgilimde öyle :D:d

0|0
    0|0
  • Tabiki hayır ama vücut olarak kas veya çok sıkı olmasından hoşlanmıyorum

0|0
    0|0
  • aksine bayılırım kendini koruyabiliyor gözüm arkada kalmaz işte ne güzel :D

0|0
    0|0
  • bence itici değil çekicidir hatta :))

0|0
    0|0
  • yoo iyidir sevimli kareteci olursun sdffsd

0|0
    0|0
  • bana gore bayanlara voleyboldanbaska spor yakısmıyor

0|0
    0|1
  • Şahsen benim öyle bir kız arkadaşım olması hoşuma giderdi.Ben şahse güçlü,kendinden emin,kendi ayakları üzerinde duran kızlara hayranlıkla bakarım.bu arada hangi alanda ben bir ara teakwondo ve karate yapmıştım ama kısa sürmüştü.

0|0
    0|0
    • Gittigim yerde butun dovusleri ogretiyolar gures boks tekwondo kickbox Kung Fu vs

• Hayir Istanbul degil

• peki hangi şehirde?Üniversite için belki gelebilirim.

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...