Evimizi boyattık ama boyacılar eksik iş yapmışlar..

evi kiraya vereceğiz,kiracılar yerleşmeden önce boyatalım,bozulan kırılan ne varsa halledelim öyle verelim diye boyacıları çağırdık eve.duvarlar falan boyanmış.mutfak dolaplarını da boyamalarını istedik ama bu işle ilgilenen(!) abim sadece dolapların ön taraflarını boyatmış içlerini değil.annemle gidip baktığımda sinirlerim tepeme çıktı dün.sonra annem aradı abimi ve dolabın içini de boyamalarını söyledi,tamamlamamışlar bunlar dedi.abim bize söylediğine göre dün akşam işçileri götürdü ve dolapları da boyattı ama bugün annem eve tekrar gittiğinde hiçbir değişiklik görmemiş evde.abim bizi kandırmış..şimdi ne yapılır bu abiye?bir de her ne söylesek kavga çıkarıyor ergenler gibi.

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• bizde öyleyiz elektrik arızası çıkar hepsini yapmadan çıkar gideriz :) herşeyin bir sebebi var ;)

0|0
    0|0
    • ev harabeye dönmüş.yeni olsa,ezik büzük olmasa takmayacağım ama yenilenmesi gereken şeyleri yaptırmamız gerek diyorum baştan savma yapıyor.yani konu dolap değil dolap için kalp kırmam asla ama söylediğimiz şeyi adam gibi yapsa bari ;)

• bak bide adama atar yapıyonuz annenle ikiniz :) adam ileri görüşlü düşünmüş :)

• -,- neyse.. :D

Erkekler Ne Diyor 5

• Bence annen güzellikle sorsun boyanmamış desin ondan sonra abinin ağzından çıkan kelimelere ve cümlelere göre konuşmaya devam edin.

0|0
    0|0
    • alttan almaya çalışacağız ama ne kadar etkili olur bilmiyorum.cins bir insandır biraz :/

• tamam :D

• Tamam o zaman her an tetikteyim. Allaha emanet ediyorum seni.

• 3 kagıtcı olmus millet :D

0|0
    0|0
  • :)) ne yapsın adam usta kısmıyla uğraşmak kolay değildir heral de kendı boyuyacak

0|0
    0|0
    • iyi biliyorum,işçiler nankör oluyorlar.o yüzden bizde uğraşmak istemiyoruz ama mecbur kaldık.abime kırk yılda bir evle ilgilen dedik dün eve ustaları getireceğim diye keklemiş bizi :'(

• istek gönderdim ;)

• cokmu zor ıcını boyamanız ?

0|0
    0|0
    • ben boyayım o zaman vaktimde bol dedim,severim ayrıca bu tip işleri.babam ustalar işini yapsın yarım bırakıp gitmek olmaz sana gerek yok dedi.

• ulan artık ks ks likten çıkıştı adamlar tuvalete giderken bile soracak gidimmi gitmeyimmi diye saçma saçma sorular sorruyorsunuz

0|0
    0|0
    • beğenmiyorsan sol üstteki geri tuşuna basabilirsin ;)

Kızlar Ne Diyor 1

• Cok öyle usta var neler çektik zamanında.

0|0
    0|0
    • işini yarım bırakıp giden ustalara bir şey demiyorum ama benim abim dediğim insan bu işe ne kadar önem verdiğimizi bildiği halde sallamadı yani.

• Çoğu öyle 2 de gelicem der ertesi gün gelir

• aynen öyle,bir de yapmadığı şey için para koparır...ölme eşşeğim ölme ya..

Yükleniyor...