Bir erkek sizi faceden eklerse ne düşünürsünüz?

Tanıdınız bir erkek (bir kaç aydır onu tanıyorsunuz) sizi birden faceden eklerse ne düşünürsünüz o erkeğin hakkında? O erkekten belki biraz hoşlanıyorsunuz ve oda sizden hoşlanıyordur belki. Peki sizle ekledikten sonra, yazmaya baslarsa ne düşünürsünüz?

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• arkadas olarak herkes ekleyebilir ama benim hoslandıgım birisıyle mutlu olurum acaba bna karsı birseyler hissediyor mu diye kendimi yerim..

0|1
    0|0
    • Ya sorun su ki, kizi sik göremiyorum, onun icin eklemyi düsünüyorum ama sonra beni kiz tavliyan bir sapik zanetmesin?

• evet online görünce ama çok yazınca filan kız rahatsız olabilir dikkatli ol derm

• Eh, bir ekleyem bakalim. Yadimin icin sagol :)

Kızlar Ne Diyor 5

• Sadece eklemişse normal zaten herkes herkesi ekliyor ama çocuk mesajlaşmaya çalışıyorsa ve kızın bütün gönderilerini resimlerini beğeniyorsa o zaman bellidir çocuğun kızda gözü vardır.

1|1
    0|0
  • kesin aşıqqq

0|0
    0|0
  • bence ekle konus resimlerini beğen ben şu an birini bekliyrorummm benim gibi oda belki senden adım bekliyorudur kız olduğu için çekiniyordur bu gibi durumlarda erkeklerin yazması lazım :(

0|0
    0|0
  • yavşaktır o

0|1
    0|2
    • Kim seni sikmis bilmiyorum, ama her erkek öyle serefsiz degildir, simdi*ol git..

• hoşlanıyorsam sorun olmaz. cevap veririm.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Bu ne ya ? Ben olsam umrumda olmaz açıkçası eklemesi.Konuşursa belki biraz.

0|1
    0|0
    • Beni kiz tavlayan bir sapik zanetmesinedene korkuyorum... Niyetim gönül eylendirmek degil..

• Açıkçası eğer normalde muhabbetiniz yoksa arkadaş felan değilseniz bence yazdığında yanlış anlayabilir.Bence faceden tanışma olmaz.Gerçek hayatta tanışırsın ilerletirsin herneyse sonra faceden konuşursun.

Yükleniyor...