Bayanların erkeklere bakması hoşlanmaların bir göstergesi midir?

Merhaba arkadaşlar kızların erkeklere bakması hoşlanmaların bir göstergesimidir? örneğin ben dışardayken kızlarla aramda bir-iki metre varken onlara bakıyorum ama ne zaman baksam onlarda bana bakıyor hep göz göze geliyoruz onlara baktığımda bana bakmayan az kız görmüşümdür ve bakarkende öyle belli edici bir şekilde bakmıyorum yani ben baktım diye bakmıyorlar çok sinsi bir şekilde bakıyorum kızların bu şekilde bakmaları hoşlanmalarının bir göstergesimidir ne dersiniz?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• arkadaşım herkes herkese bakar. görünüşün, giyimin, tavırların hoşlarına gitmiş olabilir. iyiye, güzele herkes bakar. önemli olan ne niyetle baktıkları. sadece size mahsus değil bu göz çapkınlığı olayı. biz kızların arasında da neler var neler. adamı gözleriylen yer bitirir bir mendil gibi kenara atarlar ;)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• eğer kızın gözü bozuksa uzağı göremiyorsa bu hoşlantı olarak anlaşılmamalıdır yaşadım söyleyeyim dedim

0|0
    0|0
  • kesin hoşlanıyor diyemzsinz ama birseyler olabilirr

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• kediyede baksan oda normal olarak bakar...

0|0
    0|1
    • Yanlıs anladın kardesim ben baktıktan sonra bakmıyor tabiki bir anda kafanı çevirisen oda bakar bu kadar basit.. onun baktığını anladığım için bakıyorum yani ve uzun süreli bakısma oluyor ve en ilginci bir kaç kızla değil ne zaman kız görsem her zaman böyle oluyor o yüzden soruyorum restoranda bile oluyor yemek yerken dikkatimi birsey çekiyor bakıyorum kız bana bakıyor ama o bana baktıktan sonra ona bakıyorum ben.. son zamanlarda aşırı olmaya basladı acaba anormallikmi var diye sorayım dedim

• Zannetmem.Kızın biri beni 1 hafta boyunca dikizlemiş ve tek kelime etmemişti.Sonuçta hiç birşey olmadı.Yani insanlar bakmak ve bakılmak için vardır.Belki sana bakmıyordur bunuda bilemessin

0|0
    0|0
Yükleniyor...