Sizce etkili bir ayrılık mesajımı detay da yazdığım ?

Biliyorum. Beni seviyorsun,ama sevgilim demek istemiyorsun. Çünkü beni alnına sürülmüş kara bir leke olarak görüyorsun,belki de hayatında kara bir leke. Bu yüzden beni çevrene yakıştırmıyorsun. Ablam ne der ? Annem ne der ? Arkadaşlarım ne der ? Diye düşünüyorsun. Bu yüzden belki de karasızlığın,belki de içinde ki o gurur duvarını aşamadın ve bu konu da benim için sınıfta kaldın. Ama yine de sürdürdüm seni sevmeyi. Ve hiç vazgeçmedim senden. Hep gözlerine baktım,sevgiyi görebilmek için ama gururundan başka birşey göremedim.

Senin gönlünden bir sevgi umudu beklemek... Bu belirsiz bekleyiç içinde geçen her gün içimde biri ölüyor ve her gün bir cenaze kalkıyor içimden. Böyle olmasındansa hepsi bir kerede ölsün daha iyi. Hayatından çıkıyorum sevdam. Beni bir daha görmeyeceksin,bir daha çıkmayacağım karşına ve rahatsız olmayacaksın artık sevdamdan. Senin için senden vazgeçiyorum. Sana son bir şiir gönderiyorum,söylemem gereken sözlerin kalanı o şiirin içinde geçiyor. Hoşçakal hayallerimdeki kızlarım Enfal ve Selin'imin annesi...

Derslerine sıkı çalış ve son mektubumda dediğim gibi ''Beni ve Bizi güzel hatırla...''

En güzel sevdam,Elveda...

(Bahsi geçen şiir link )

1|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• :( cok duygulandirdin beni ya süper yazmissin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...