Utanç içine düştüğünüz haller var mı?

varsa yazında gülelim anlatın bakalım yüzünüz kızardı ağladınız mı yoksa orda kalmaya devam mı ettınız

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Hoşlandığım oğlanla konuşurken konuşmayı biraz abartıp tükürüklü bir kahkaha attım.Oğlanın yüzüne dişimin kavuğunda kalmış olan zeytin gitmez mi?Zavallıcık hiç bir şey belli etmeden önündeki peçeteyle usul usul silip dinlemeye devam etti.Abi nasıl utandım nasıl utandım..Hemen kaçtım ordan. :(

1|0
    0|1
    • o sana yapsaydı bagırır cagırırdın , ne kadar ıyı nıyetlıyız bız :)

• al işte dedim ben dedım sız yapınca saygıda ksusur etmıyoruz bız yapınca pıslık okuz neyse gocum bıyıklarını al bı ara :)

• Bu kadar edepsiz bir itham görmedim.Yaş olmuş 23 ne bıyığı dıştan gördüğü göz yansımasıyla mı milletin kalbini kırmaya çalışıyorsun.Neyse edepsizliğinle seni baş başa bırakıyorum iyi akşamlar.

Kızlar Ne Diyor 2

• sinema çıkısı kapıyı fark edemeyip duvara toslamıştım o an galiba çocuk benden soğudu haklı da yani ben de soğurdum

0|0
    1|1
    • kapıyı fark edemeyıp duvara toslamak tamam anladım

• Çok değişik hayallerim var ki anlatmam zaten burada da.

0|0
    1|1
    • anlatma zaten hayalın sordugum soryla alakası yok ;)

Erkekler Ne Diyor 2

• Bi espri yapınca kendim kahakaha atıp, hiç kimseden ses çıkmazsa, fena halde g.t oluyorum, turp kırmızısına dönüyorum :)

0|0
    0|1
  • kız arkadaşım ve onun iki arkadaşıyla bir gün parka gittik geceydi dönüş yolunda sıçasım geldi bırakıp gidemiyorum da, ama en sonunda dayanamadım dedim ben gidiyorum utana utna gittim eve yetişemeden bastırdı meret, en sonunda orada küçük bir park daha vardı 2 salıncaklı tabi orada çalıların arasına girdim yaptım yapraklarla da temizlendim orada da elemanlar vardı 3 kişi falan allahtan onlar da görmediler oh fena yırttım

0|0
    1|1
Yükleniyor...