Siz olsanız napardınız biraz daha süründürürmüydünüz ?

2 yıl bir ilişkim sürdü yaptığı yanlıştan dolayı ayrıldım ve ayrılalı 6 ay oldu bana mesaj atmş tekrar konusmak istiyorum diye ne konusmak istiyorsun dedim ne konuscamı bende bilmiyorum ama onca yılın hatrı varsa görüşelim hatatında biri yoksa dedi bende bilmiyorum dedim sonra işte benim haklı olduğumu falan o yaptığı yanlışın tekrar olmucanı falan benim haklı oldumu söledi biraz konustuk tekrar barışmak istiyor yarın görüşmek istedi bende işim var yarın haftaya görüşürüz belki dedim oda tnmm dedi siz napardınız bu durumda ?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Ya iş konusunda bir şey demek istemiyorum, yani tabiki ben de çok tutmam müzisyenliği, ama gizli numara ve face hesapları gerçekten yanlış işler, kız arkadaşın var bir de gitmiş gizliden işler çeviriyorsun ne ayak? Bilemiyorum sizi içinizden gelen sese kulak vereceksiniz, hakkınızda hayırlısı olsun umarım.

0|0
    0|0
    • 1.5 yıl o böle değildi o 1.5 yıldan sonra birisiyle çalışmaya basladı o değişti o çalştı kişiyide ben hiç sevmiyordum ama ona dank etti o anladı hatasını ama işini değiştire bilirmiyim değiştire bilmesi için ne yapa bilirim

• Ya benimle birlikte bir gelecek düşünyorsan bu işi bırakmalısın şeklinde bir açıklma yeterlidir diye düşünüyorum.

• tesekkür ederim bu şekilde konusmayı denicem

Erkekler Ne Diyor 3

• Yapılan hatalı davranış nedir?O nu bilmek lazım tekrarlanma şansı olabilir mi?

0|0
    0|0
    • gizli numarasını ve facesini yakalamıştım yalan konusmuştu bu yüzden ayrıldım bide işinden dolayı barışmak istemiyorum müzisyenlik yapıyor org çalıyor sen değişsen bile işin değişmicek değişen bişey olmucak dedim oda benim baska işim yokki dedi istesen baska işinde olur dedim bilmiyorum şuan sadece işi sorun benim için 2 yıl hiç bişeyini görmemiştim çünkü özünde iyi biridir aslında ama işi kafamı karıştırıyor şuan

• acima totosa surundur :)

0|0
    0|0
  • yok yapama yiter

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Yaptığı yalnışa bağlı affedilir bir şeyse bir şans daha ver derim. Aynı hatayı bir kez daha yaparsa kesinlikle 2. şansı verme derim.Çünkü o tekrar yapıcaktır emin ol bende yaşadım çünkü ben 3. şansıda vermiştim çok yalnş yaptım.

0|0
    0|0
    • gizli numarasını ve facesini yakalamıştım yalan konusmuştu bu yüzden ayrıldım bide işinden dolayı barışmak istemiyorum müzisyenlik yapıyor org çalıyor sen değişsen bile işin değişmicek değişen bişey olmucak dedim oda benim baska işim yokki dedi istesen baska işinde olur dedim bilmiyorum şuan sadece işi sorun benim için 2 yıl hiç bişeyini görmemiştim çünkü özünde iyi biridir aslında ama işi kafamı karıştırıyor şuan 6 ay içinde bir kaç kere daha atmştı yine mesaj

• karıı kız ortamı hep yeri gelio sabaha karşı bitio programı bu yüzden istemiyorum seninki ne hata yapmıştı ki

• benimkisini hiç sorma valla =)) boşver benimkisi zaten ben hatalıyım affetmeni beklemiyorum artık dedi bana hatamın cezasını çekicem dedi.aslında sende haklısn sevdiğin için kıskanıyosun tabi ama güveniyosan sorun olmaz bence ortak bir nokta bulursunuz ayrılmayın ama

• Neden 6 ay sonra geliyor öğren bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...