Erkeklerden yanıt bekliyorum

merhabalar,ben hamile değilim ama 6 yıldır tanıdıgınız zamanında aşk yasadıgınız ve suanda hala görüştüğünüz ama bir adınızın olmadıgı biri olsa hayatınızda ve birgün gelip elinde kağıtla 3 haftalık hamile oldugunu söylese ne yapardınız? yani ister sevmiş olunşu ano kızı ya da sevmiyor olun öylesine görüşüyor olun ben sadece oan napardınız sonrasında nasıl davranırdınız onu merak ediyorum

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• " Yalan söylüyorsunnn, yalaaaaaaaaaaaaaaaaannn..! " derdim...

Ondan olma ihtimali var mı yoksa sadece nasıl tepki vereceğini mi merak ediyorsun..?

1|0
    0|0
    • kısa zaman önce böyle bir korkum vardı olmadıgımı ögrendim.ama genelde erkeklerin buna nasıl tepki vericeni merk ediyorum

• Bunlar gerçek mi yoksa öylesine mi soruyorsun..?

• Yok gercek degil sukur bir ara hamilemiyim diye korktumda acaba etkekler genl anlmda ne tepki veriyo diye mrk ettim

Erkekler Ne Diyor 7

• Bu kişiyle bişeyler yaşadıktan sonra mı bu kağıt geliyor?

Şayet öyleyse sahiplenirim, başlamışız devamı gelir... Hayırlısı böyleymiş.

Bu kişiyle bişey yaşamadıgım halde bana mı geliyor bu kağıt?

Çocuk doğana kadar destek olur yanında dururum, sonrasında başının çaresine baksın yapabileceğim birşey yok yapmasaydı, şayet sevgilisi nerde ki...

cut.

1|0
    0|0
    • Hem sevgili gibisiniz hemde degil gibi oldgunuz donmde yatiosun ve snra hamile kalio olay o

• Evet cok dgru kader hyrlisi buymus dersin zira 6 yil gezmeye bnzemez bu

• Aynen öyle, büyük sorumluluktur!

• Benimse cocuk mutlu olurum :-)

Oglan olursa futbol oynama ihtimalim kalmadi ama olsun :-):-)

Tabiki evlenmek icin herseyi yaparim :-):-):-)

1|0
    0|0
  • evlenirim hemen

1|0
    0|0
  • seviyorsam evlenir adını koyardım sevmiyorsam dna testi yaptırırdım çocugu nüfusa alıcaz sonuçta

0|0
    0|0
    • hımmm sevmiyorsun test senden cıkarsa evlenceksin yani

• sevmiyosam test yaptırır çocugu üstüme alırım sadece evlenmem seviyosam sorgulamadan evlenirim

• Gözün aydın hayırlı olsun ne durumda derim

0|0
    0|0
  • karakter testi gibi bir şey oldu

0|0
    0|0
  • hak etmişin sen onu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...