Türk kızlarının poposu niye bu kadar büyük?

Öyle kızlar görüyorsun ki sanki koltuğuyla beraber dolaşıyor. Ben zayıfım çok oturunca kemiğim batıyor. Kıç büyük olunca rahat mı oluyor oturması ? Bu yüzden mi popo büyütüyorlar ? Niye bu Türk kızlarının totosu büyük oluyor?

Güncellemeler:
büyük popolular aslında daha sevecen,anaç oluyor.. ama niye bu kadar büyük kayık gibi yaa :).. Birde saklamaya çalışıp uzun kıyafet giyiyorlar yaa,hiç saklayamıyorlar

0|0
17|13

En İyi Erkek Görüşü

• he la zannedersin kadının poposu yok poponun kadını var:D

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 17

• araştırmaya burdan başarsın link

1|2
    0|0
  • O keyfi benden iyi kimse bilemez.

1|1
    1|0
    • walla, nasıl koltuk gibi rahat oluyor mu? tahta sandalyeye bile otursan kral koltuğu hep yanında, ohhhhh :)

• hehheehh :) kendiyle barışık yaa süper

• Jeniffer Lopez zamanında Türkiye'ye geldi ondandır. :D

0|0
    0|3
    • onun totosunda bir şekil var.. Tük kızlarının kayık gibi yandan çıkıyor :D

• Çok saçma bir açıklamaydı neyse iyi günler.

• by

• sen yabancıların poposuna bakmıyosun galiba niye Türk kızları diye özele indiriyosunki durumu hem yemeğin salçalısı kadının kalçalısı daha ne istiyosun ki =) rahatsız oluyosan bakma

1|2
    1|0
    • bakmak istemiyorum ama o kadar büyük ki gözümün içine giriyor,tüm manzarayı kaplıyor maalesef :)

• evet bizde bunu göbekli Türk erkekleri nedeniyle yaşıyoruz.

• niye ki büyük totoya büyük göbek mi gerekio :)

• bende merak ediyorum yaran neki bunu soruyosun gocunacak neyin oldu ? beğendiğin kız seni red mi etti

1|1
    1|0
    • yoo :) büyük popolular aslında daha sevecen,anaç oluyo.. ama niye bu kadar büyük kayık gibi.. Birde saklamaya çalışıp uzun kıyafet giyiyorlar yaa,hiç saklayamıyorlar

• büyük popo dediğin o noktayı netleştirelim çirkin görüntü falan mı ondan mı bahsediyosun

• tabiki ..orantısız büyüklük :))

• otur otur büyüttün totoyu derler :) isteyerek yapılan bir şey değil galiba düzensiz kilo alıyorlar demek ki

0|0
    1|1
  • Jenifer Lopez'in poposuna tüm erkekler hasta. Ama ırkları Türk olunca mı iş değişiyor anlamadım ki?

2|1
    1|1
    • her büyük totolu jenifer olsaydı, emin ol jeniferin yüzüne bakmazdı kimse. Ortalık jenifer kaynıyo olurdu zaten :D

• Sen bellerinin de kalın olmasından şikayetçisin demi? :D Orası öyle.

• bencede türk kızları dıye genellemeyapma zaten asıl yabancı ulkelerde oyle obezite daha cok yayılmıs :D zaten türk erkeklerı balık etlı kızlardan hoşlanır daha çok :))

0|1
    0|0
    • Biz bu memlekette yaşıyoruz,Türk kızını konuşçaz, baane diğer milletlerden yauu

• ben sadece sebebi anlamaya çalışıyorum, yaa sen genç kızsın hiç mi dönüp totona bakmasın arkadaş yaa

• oyleyse bile yapabileceği pek bişey yoktur kararlı biri değilse.. sebebi tembellik olabılır hem ona bakarsn göbekte erkeklerde meşhur lokma kas hesabı :))

• Genellemeye gel.

1|2
    1|1
  • Biraz bana verseler. Fena olmaz

0|1
    0|0
  • insanların fiziksel özellikleriyle dalga geçmek acizliğin göstergesi

1|2
    1|1
  • türk erkekleri neden abaza ?

1|1
    0|3
    • walla sen bunu ayrı bir soru başlığı olarak aç.. Bunun yeri burası değil..

• neden abazasınız lan :XD

• türk erkekleri neden bu kadar itici,bencil ve ön yargılı kendileri mükemmelmiş gibi her kızı eleştirirler önce bunun cevabını almak istyrm

0|0
    0|2
    • büyük totolar manzaramı bozuyor, bende söylüyorum.. Seninde varsa manzaranı bozan şeyler söyleyebilirsin :) hem kıçı büyükler sempatik oluyorsunuz ,kafanıza takmayın

• ben bı kızım ve popom küçük çok oturunca benımkılerde batıyo hafıf. sexy olması ıçın buyutuyolar diğerleri ama ben sexy olacağını bılsemde büyütmek ıstemem çünku büyük popo hem erkekte hem kızda bana ıtıcı geliyo aynı şekilde büyük göğüste.

0|0
    2|1
  • Neden genelleme yapıyorsun arkadaşım?

0|0
    0|1
    • genelleme yapmayı seviyorum :)

• 40 kiloyum da çok yersem yazları falan en fazla 43 oluyorum.Bu çok mu iyi sanki :(

• önemli olan insanın sağlıklı olması tabi :) ancak biz hani biraz beğeni,görsellik,kend,yle ilgilenme gibi konulardan bahsediyoruz.

• Red edilmenin acısını çıkartmaya çalışan çirkin bir erkek daha kardeşim tamam çirkin bir erkeksin tamam Türk kızları seni red ediyorlar red edilmek guruna dokunuyor ama bu kadar çamur atmak niye

0|0
    0|0
    • ben çamur atıyorsam, kaldırımda niye sollayamıyorum bu koca totoları :) ama insan bir yanadan da diyor ki çok rahat,koltuk gibi olduğundan Türk kızları arasında vazgeçilmez olmuş :)

• zayıflarda, laf bulursunuz siz.

0|0
    1|1
    • bi zayıflasın bakalım, o kadar totosu olup da küçülen daa görmedim :D

• benim için bir sorun yok kilolular düşünsün.

Erkekler Ne Diyor 12

• Bakıyorum da canın çok sıkılmış, o kadar ki kaşıntı yapmış..asdfafssddajsgasd

0|0
    0|0
    • soruya cevabın yoksa boşuna yorulma,klavye kaçar biyerine

• yata yata büyütüyorlar

0|1
    1|0
  • kotlardan oluyo kotlardan bide boğaz durmuyo yemek yemeyen abur cubur götürüyo sonra kalçaya birikiyo o yağlar :D

0|1
    1|0
  • neden olacak spor yok aktivite yok boyna hamur işine abanıyorlar daha ne olabilirki

0|1
    0|0
  • Ne bekliyorsun ki Natalie Portman, Miranda Kerr mi olacaktı hepsi, alayı obez bu devirde zayıf kız buldun mu kaçırma :D

0|1
    1|0
  • Senin ağzına daha iyi sıçsınlar diye.

0|0
    0|0
    • senin ağzına sıçışlar, bak test etmiş öğrenmişsin ..ağzın b.k dolmuş

• Ben büyük severim ama.

0|0
    0|0
  • Pilavla ekmek yiyen yegane toplumuz da o yüzden :)

0|1
    1|0
  • Ve büyük POPO konuştu ''Cinifır lopezinki de böyük hem yemeğin salçalısı kadının kalçalısı'' A.Q

0|0
    1|0
  • takdiri ilahi kardeşşşşş...sen bunu degiştiremessin

0|0
    1|0
  • hersey ramsey gol attıktan sonra basladı

0|0
    1|0
  • Herzaman derim.Dolgun kalçalı kızlar iyidir.Tabi selülit olmayacak.Yağlı olmayacak kalçalar.Sert büyük kalçalar her zaman doyurucudur.Ama bunu Türk kızlarına indirgemek saçma.Bence amerikalı kadınlarda çok var bu dediğin.Latin amerika mesela

0|0
    0|0
Yükleniyor...