HANNİBAL dizisini izleyen var mı.?

arkdaşlar böyle konuları ne kadar rahat işliyorlar Amerika da..adam insan eti yemek istiyor..:D kadınların iç organalrını pişiriyor fbşi ajanlarına servis ediyor ustune sos döküyor..her şey sanki dunyanın en doğal şeyi gibi diziden seyirciye aktarıyorlar..orada rtuk yok mu..:D her şeyin bir sınırı olması lazım değil mi yahu..:DDD ama diziyi izleyince HANNİBAL LECTAR dan ne vereyim abime sorusu gelse herhalde kadın bacağının bilekle diz arasını alabilrim bir de güzel sulu bir kadın memesi alayım derdim..:D ısırmaktan hoşlandığım bölgeler herhalde yemeside güzeldir..şimdi bana sapık falan diyeceksinizde arkdaş bunu turk kanallarında bile yayınlıuyorlar kadının ciğerini pişirip sosla fbi yediriyor adam..

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• fantazin güzelmis

0|1
    0|0
    • kardeş benim mi yoksa diziyi yazan adamın mı..:DDD

• ahu dostum amerikda değil ki dünyada yasaklanan diyor tr de bile bir çok film konusu gereği yasaklanmıştır..paylaştığın videoda yasaklayan ulkerden amerika var demiyor..neyse bende ciddi film bekeldim amerikda çekilmişte amerikada yasaklanan..neyse sağolasın..

• adamlar milliyetciyse bilemem her filmde 2 saniyelik bayrak göstererek bilinc altımıza enforme ettikleri sahne karsılıgı kaldırılmıyordur belkide

Yükleniyor...