Takıntı haline getirdiğiniz yiyecekler

Sizde de hiç oluyor mu, ben bazen bazı yiyeceklere okadar takıntı haline getiriyorum ki her gün 1 kere yemezsem aç hissediyorum kendimi :D

örneğin: bir aralar salatalık yerdim her gün, Allah'ın her günü salatalık yiyordum, bir ara domates yiyordum elme gibi kesmeden elma gibi ısıra ısıra yiyordum :) havuç yiyordum bir ara rengim turuncuya dönünce zorla bıraktırmışlardı onu :D reklam kategorisine girmiyodur umarım :D bir ara coco star (çikolata) yiyordum, ekler tatlısı alıp yiyordum hergün, bu aralar da her gün çokonat yiyorum birer tane :D bir başka yiyeceğe başladığım zaman ötekisini hiç yemiyorum ama garip yanı :D bende mi bir sorun var yoksa sizde de oluyor mu böyle yiyecek, içecek takıntısı veya yeme-içme isteği :)

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Sarelle fındık ezmelisi. Hem çikolata olarak hem de sabah kahvaltıda sürerek yiyorum. Günde 5-10 kez. Şeker hastası olcam bu gidişle :D

0|1
    0|0
    • maalesef bende yeme bozukluğu olduğu için, kahvaltıda yenen hiç bir şeyi yiyemiyorum (peynir, zeytin, reçel, bal vs.) sadece çikolatalı ekmek yiyordum, 4-5 yaşımdan 17 yaşıma kadar her gün kahvalatıda yedim, sonra zor zar bıraktım ondan sonra kilo vermeye başladım. bende genç yaşta kalp krizi geçiricem veya şeker hastası olucam korkusuyla bıraktım, şimdi anca günde bir gofret yiyom :D

• Ben en az 7-8 :D Kısmet biraz da ya, bazıları istediği kadar yiyor bir şey olmuyor. Bazıları da çok dikkat etse bile hasta.

Kızlar Ne Diyor 3

• Maraş tarhanasını hastalık derecesinde severim.Ama şu beyaz hindistan cevizli lokumlarda aç karnına 500 tane yiyeceklerim arasında ha bir de Antep Fıstığı beni fıstık yememe cezasına çarptırsalar beni asın daha iyi derdim.

0|1
    0|0
    • Antep fıstığı için ölürüm ya, önüme koydukları zaman kendimden geçiyorum, tırnakla parmak aralarım acıyoru artık onları açmaya çalışmaktan :D

• Ben onun yüzünden dişimi kırıyordum az daha ama napayım o yaş olan olacak kurumuşuda severimde belirli yerde stoplanıyorsun kuru için ölmem yaşı hasta ediyor.İshal olma olasığım artsa bile risk alıyorum ve aç karnına bile yiyorum :D

• Her gün su içiyorum.

0|1
    0|0
  • elmaya taktım şu aralar her gün yiyorum. mandalina çıksın ona dadanıcam :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...