Futbola başlama yaşı en son kaçtır ?

Arkadaşlar sorum gayet açık yaşım 18 futbola merakım var küçükkken bir kulübe veya altyapıya gidemedim istesem şimdi beni alırlar mı yoksa çok mu geç ?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Hobi olarak oynarsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Benim babam 45 yaşında Messi ile yarışır diye düşünüyorum.Abim 25 yaşında onla maç yapıyor ve her seferinde kaybediyor.Tecrübe meselesi sanırsam :)

0|0
    0|0
  • En son 10

0|0
    0|0
  • benm kuzen küçükken başladı bir ara bıraktı tekrar grmek istedi 19 yaşında almadılar almıolar diye biliyorum yine de araştır sen

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• şimdi şöyle birşey var sen gidipte GS BJK FB gibi büyük kulüblerin seçmelerine gidersen tabi seçmezler ama düşük kulüblerden örneğin Orduspor Manisaspor Mersin İdman Yurdu veya karabükspor tarzı takımların seçmelerine katılma ihtimalin daha yüksek tabi gerçekten sağlam oynaman lazım

0|0
    0|0
  • gec tabi sen bu yaştan sonra başlasan çok sakatlık sorunun olur kardeş cocukluktan gelişim bitene kadar o bacakalr öyle bir gelişiyor ki mükkemmel oluyor yaptıgın idmanlar yeteneklerinin üsttüne katlıyorlar sen şansını dene istersen

0|0
    0|0
  • 18 geç ya ben de basket oynarım profesyonel olarak genellikle 13-14 yaş arsına bakıyolar

0|0
    0|0
  • başlayabilirsin.. tuncay şanlı 17de başmamış diolar, belki de hurafedir.

0|0
    0|0
  • eğer yetenekliysen . kondisyonun varsa niye almasınlar . alırlar . git seçmelere katıl

0|0
    0|1
  • olum adamlar 18 yaşında a takıma çıkarıyolar sen daha yeni başlıyon çok zor bilmiyorum valla imkansıza yakın ben 16 damı 17 demi ne girmiştim 2-3 antremana gittim sonra bıraktım o kadar dandikti takım :D ben defans oyuncusuyum beni kaleye almıştı hoca :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...