Bugün seçim olsaydı Akp yine 1. parti çıkıp başarılı olurmuydu ?

Bugün seçim olsaydı Akp yine 1. parti çıkıp başarılı olurmuydu ?

0|0
8|14

En İyi Erkek Görüşü

• Bende ineğe koyuna oy kullandırsam bende tek başıma iktidar olurum .

1|3
    2|2
    • Yaw AKP fanı değilim ama tutan mı vardı kardeşim, niye kullandırtmadın ona? insanları ayıran siz olmuyor musunuz bu durum da? Sınıflara bölen, ötekileştiren sen olmuyor musun? çok tezat geliyor bana yani. Adamların yaptıkları yolsuzluklardan filan bahsetmen daha akıllıca olur, tabi sallamadan. Mesela aşırı derece de torpil dönüyor, ben gözümle görüyorum yani. Son derece uyuz olduğum bir yönü akp nin. Ayrıca çok fazla sayıda insandan kötünün iyisi diye oyumu ona veriyorum, hizmet veriyor diyo.

• +1 adını unutan yaşlılarda dahil

Erkekler Ne Diyor 13

• RTE sağ iken %60 oy ile 1. parti olur. Çünkü karşısında başka alternatif yok.

1|1
    0|1
  • kömüre makarnaya kanan çok olduğu için çıkabilir ama hiç bir zaman başarılı olamadığı gibi şimdide olamaz !

2|1
    1|2
    • Kömürle makanayla oy toplanıyorsa sende dağıt parasının ben vericem bakalım kaç kişi sana oy vericek :))

• bide bana akp yi savunuyorlar ya sabır sabır sabır sabır 300 nüfusluk köyden 1000 oy çıkaran akp yi savunuyorlar yav hala delircem arkadaş diktatör tayyip tez vakitte yok olur inşallah

bide üste biri yazmış ne mhp ne chp ne bdp li filan değilim

• Olacak sanırım.

0|0
    1|0
  • farketmez.zaten satılacak bişy kalmadı erdoğan aday olmaz belki :)

0|2
    0|0
  • Evet büyük ihtimal yerel seçimlerde bile %40 üzeri bir oyla birinci parti olcaktır

1|0
    0|1
  • olur. önümüzdeki seçimlerde yine akp 1. parti olsun isterim ama vekil sayısı düşsün yoksa çok havaya giriyorlar

1|0
    1|1
  • Şüphen mi var? Şüphesi olanlar 3 seçimdir şüphelerini gideremedi ise bu seçimde de gideremezler merak etme:)

0|0
    0|2
  • mhp ciksa çok güzel olur ama gönlüm Mustafa Sarıgül parti kursa kesinlikle 1. olur desteklerimde :)

0|0
    0|0
  • bu ihtimali düşünmek bile beni huzursuz ediyor

0|0
    0|0
  • kömür , makarna diye eleştirenler de chp,mhp ye veriyordur %90. çok komiksiniz muhalefet.

0|0
    0|2
    • akp li de değilim bdp li de değilim bu arada.

• Mantiken kesinlikle hayir

1|1
    0|1
  • akp hayranı falan değilim ama daha başarılısını göremiyorum malesef keşke daha iyisi olsada 1. o çıksa

1|0
    0|1
  • Hülooooooooooooğğğğğğğğğğğğğğğğğ

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• olur tabi saf çok memlekette

1|2
    1|1
  • rte olduğu sürece tutulur o parti

0|0
    0|0
  • yine öyle görünüyor ben kagıdı alıp çıkıcam zarfı vericem sadece. kimseye verecek oyum yok.

0|2
    0|0
  • Yaw olamıyor işte başarılı. Bazı konularda basarılı aslında duygu sömürüsü vs. ama artık yeter 1. falan çıkmasn.

0|2
    1|1
  • düşünmesi bile berbat yaaa umarım olmaz bu

0|0
    0|0
  • Türkiyede böyle insanlar olduğu sürece akp 1. olurdu

0|3
    1|1
  • Evet olurdu

0|1
    1|3
  • Evet.