Engellemek istiyorum rum rum rum ! bide en iyi seçcem a dostlar <3

bi' numaranın beni aramasını bana mesaj atmasını engellemek istiyorum nasıl yapabilirim ? yani numara engelleyince sadece araması engellenmiş oluyor. yine mesaj atabiliyor. ben hiç bişey yapamasın istiyorum. aradığında '' aradığınız kişiye nah ulaşırsınız '' desin mesela lhgjlkj nebileyim telefonumu kapalı sansın. var mıböyle bişey ?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Kullandığın telefon Samsung ise menüsünde arayıp bul ve numara engellemeye istediğin numarayı ekle yazamaz arayamaz. Diğer teller de yok diye biliyorum :))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Hangi gsm operatörünü kullanıyorsan onu ara bir sor bence bu konuda bir hizmetleri vardır

0|0
    0|0
  • Black list diye bir program var onu yükle mesaj engellemeyide seç kurtulmuş olursun ;)

0|0
    0|0
    • bu programı daha önce denedim. busefer black list denen saçma şeye geliyor mesajlar. illa görüyorum yani. sinirlerim yine zıplıyor. yine ayakta. yine tepemde.

• olmaz öyle :D o mesaj atan beyinsiz mesajın iletilmediğini bilmeli.

• O zaman ona mesaj ın iletilmedi diye mesaj at alla alla sende ne çok şey istiyorsun :D

Kızlar Ne Diyor 1

• nick =/

0|0
    0|0
    • diyosun. turkcelle gitsem bişey yapamazmı acaba.

• yapmaz bence. bunun için uygulamalar var, araştır?

• bi çoğuna baktım benim isteklerimi karşılamıyor :/ daha yeni değiştirdim hattımı anasını satim. dost deyipte vermez olaydım elaleme ! ! ! ! :DD

Yükleniyor...