Iktidar partisini dış siyasettemi iç siyasettemi başarılı buluyorsunuz

iktidar partisini dış siyasettemi iç siyasettemi başarılı buluyorsunuz

veya ikisindede başarısız buluyorsanız hangi parti olsaydı daha başarılı olurdu ?

0|1
10|18

En İyi Erkek Görüşü

• iç siysaette darbecileri vesayetçileri devirmesi bile ne kadar başarılı olduğunu gösterir..ama bazı kemalist takıntılı sosyalist geçinenn asalında ne yaptığı belli olmayanalrın akp düşmanlığı yapması normal onlar akp den önceki gibi bir ülke istiyorlar faizleri %50 olduğu askerin siyasete yönverdiği hatta askerin yargı ziyaretleriyle 18 yaşından küçüklere idam kararlarını çıkarttığı bir antidemokratik bir devlet yapısı istiyorlar..nasıl sosyalsit koministlerse artık bende çözemedim..

dış siyasete gelince bence suriye olayı olana kadar çok başarılıydı fakat suriyede biraz tökezledi gibi geliyor ehh chp başkanıda alevi olunca alevi olan esat yanlsı bir siyaaset yapması ve halkıda öyle galyana getirmesininde payı var..inanın şu anda tr ye bir ulke savaş aşsa chp savaş açan ulkenin tarafını tutar..o kadar düşmanlar bu ulkeye olimpiyatlarda gördük nasıl sevindiklerini..neyse dedğim gibi suriyede daha hassa olması lazım..yoksa dış siyasette başarılıdır bunuda nasıl mı biliyorum erasmus öğrencisibir polonyalının tayyip erdoğan fanatiği ve onu bir dunya lideri olarak görmesi ve iltifatta bulunması beni şaşırtmıştı..

0|2
    1|0

Kızlar Ne Diyor 10

• ben susma hakkımı kullanmak istiyorum yoksa ortalık karışacak

0|1
    1|0
    • lütfen susma . ama karışacağını düşünmüyorum susarsan karışır herhalde

• teşekkürl.

• susma konuş en az namusuz insanlar kadar namuslu insanlarda konuşursa bu ülke kurtarılır arkadaşım susmakla devlet millet kurtarılmaz

• İçtede dıştada en başarılı parti AKP şu anda sonradan başka parti çıkar o daha iyi olur o zaman başka. Ama şu anda AKP den daha iyi yürütebilecek potansiyelde herhangi bir parti göremiyorum, domates gibi ezerler diğerlerini...

0|0
    2|2
  • ne kuyruklar ne yokluklar gördü bu ülke 25 30 yıl içinde hayat standardımızın ne kadar yükseldiğini bir düşünürsek gerçekleri o zaman daha iyi değerlendirebiliriz.

0|0
    0|0
  • her türlü batırıyor hiçbir şekilde başarılı değil çalıp çırpıyor ortalığı karıştırıyor yüzde ellisinin gözünü boyamak için birkaç peyzaj düzenlemesi yapıyor* kodumun herifi bir kurtulamadık ya yeter bee

0|2
    0|1
    • kim kurtarır bu durumdan

• polat arkadaşım serbest hastane ve serbest eczane döniemin dönemin başbakanı olan ve sizinde beğenemediğiniz Ecevit sayesinde oldu bana kimse akp başarılı demesin akp nin ne mal parti olduğunu benim kadar iyi bilen olmaz AKP geldiği ilk 5 yılında rahmet Ecevit'in yaslarına bir kaç makyaj yaptı sundu şuanda sen serbest eczane ve hastaneye gidiyorsan bunu Ecevit'e borçlusun birde özel hastaneye gittiğinde kaç ti veriyorsun oraya onu söyle özel hastane önünü açan biri o hastaneden para devleti öde

• KIL KIL yorumlar yapmayın rica edicem ekmek ilaç hastane 2013e geldik yani kim iktidara gelirse gelsin bunlar artık geçmişte kalan şeyler artık olmaz bu edebiyatı bırakın artık yeter ekmek ilaç hastane için ülkeni vatan hainlerine teslim edebiliyorsan sana HELAL OLSUN derim ben

• Şu son 1-2 senedir iç siyaseti geçtim dışarıda bile bomboklar...

0|2
    0|1
  • İçte ve dışta düşman olmadığı insan/devlet bırakmadı. Karar sizin.

0|1
    0|1
  • Su anda Türkiye'deki hiç bir parti başarılı değil. Iktidar ve muhalefet de dahil

0|1
    0|0
  • her ikisinde de iyi olduğunu düşünmüyorum at gözlüğü ile bakanlarında artık görmeleri gerek.

0|0
    0|0
  • öyle de başarısız böyle de başarısız her türlü başarısız fettoş takımı!

0|3
    0|0
  • Rusya ve Amerikayla iyi değil. Fetullah ta Akp desteklemiyor. Yani hem iç hem de dış siyasette iyi değil.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• iktidar partisi ne içte ne dışta siyaseten 0 arkadaş kavgalı olmadığımız komşu kalmadı Azerbaycan bile bize küs halde iç politikada adam ananı al git derse emeklisine kara toprak doyurur derse askerine yan gelip yatma yeri değil derse terörist başı ile kan pazarlığa tutuşursa gazisine çapulcu şehidine kelle derse adam eylem yapanlara ormanda yaşasınlar derse 800 bin kişi işsiz kalacak diyene orasını diğer % 50 düşünsün hamd olsun benim % 50 işi tıkırında derse adamın oğlunun gemicikleri karısın hastanesi olursa bu iç politikada iyi olduğu değil vatandaşı ile düpedüz dalga geçtiğini gösterir ve siz hala bu iktidara başarılı diyorsanız biraz daha zaman akit milli gazete taraf okuyun derim

1|1
    0|0
  • Dış politikada komşularla sıfır sorundan sıfır komşuya geldik.

İç siyasette komşuyu komşuya düşman etti.

Erbakan hocanın dediği gibi bunlarda koyun güdecek yetenek yok.

0|2
    1|0
  • sadece belediyeciik alanında başarılılar oda milletin gözünü boyuyor bak adamlar çalışıyor yaa diyorlar o şekilde oy alıyorlar ardından iş dünyasında resmen kölelik sistemini uyguluyorlar ortalık taşeron firma ile doldu

dış siyasetttede 0 sorundan sırf soruna gelindi herşey ortada

0|0
    0|0
    • hee bu arada üretim yoksa çöküş kaçınılmazdır şuan halktan aldıkları vergilerle ayakta tutuyorlar devletii

• Akp Hükümeti şu andaki partilerin çoğundan iyidir. Şehit haberi gelmiyor kaç aydır. Havayolu firmamız dünyanın en iyilerinden. 3.Havalimanından bahsetmeye gerek bile yok. Ve askeri güç kendi araçlarımızı yapabiliyoruz artık askeriyede. Geçenlerde beton delen füzelerden yaptık misal. Hükümeti dış ve iç siyasette de başarılı buluyorum. Şu anda yerine geçebilecek hiç bir parti yok. Ve oyların satılık olduğunu söyleyenlere de şunu diyorum Mısır'a Suriye'ye ve daha diğer Arap ülkelerine de mi makarna dağıttı Akp? Ben Mısır'a makarna yardımı yapıldığını görmedim. Şu anda ki hükümetin elbet hatalı davrandığı konularda var yok değil. Ama başarılı. Chp felan ülkeyi resmen 30 40 yıl geriye götürür. Diyeceklerim bu kadar.

0|1
    1|2
    • Şehit haberlerinin gelmemesinin sebebi sayın arkadaşım Bebek Katili Şerefsizleri Adam Yerine Koyup Muhattap Alıp Anlaşma Yapmaya Çalışmasıdır. Yeğeni Şehit Olan Biri Olarak Konuşuyorum Ailesi O Kadar Rahatsız Ki Emin Ol Şehitlerin kemikleri Sızlıyor... Bunca Yıl O Kadar Evlat O Masaya O (Terbiyem müsaade etmiyor) çocukları Oturmasınlar diye öldüler bilmem farkında mısın?

• Hıhı tabi.

• kaç ite sattı vatan toprağını onuda sorsan paritye

• içte ve dıştaki en önemli düşmanımız iktidar partisi zaten

kimse parti liderini begenmesede MHP tek başına iktidar olsaydı ben ülke cok daha iyi bir durumda olacağımıza inanıyorum

0|0
    0|0
  • şimdi yapılanlar dogru demiycem ama kendi adına akp başarılı.. üst üste kac donem iktidar var sonucta. burdan bakınca iç siyasette başarılı.. ama halk icin dogruları mı yapıyor tabiki hayır. sıkıntısı sonra cıkıcak ortaya.

not: adam gibi muhalefet yapabilen bir parti olsaydı durum da bu olmazdı

0|0
    0|0
  • hiç birisinde başarılı bulmuyorum...

0|1
    0|0
    • Hangisi başarılı olurdu. A partisi olsaydı bundan daha başarılı olurdu anlamına gelecek bir düşünceniz var mı?

• fakirler daha mı fakir dışarı çık bak bakalım fakirlik nerde

• kusura bakmayın tartışmasına dahi girmem verdiğim linkte ki zihniyetle tartışacak değilim link

• Ak parti bence şuan başarılı gidiyor dış politikayı geliştirmeleri gerek ,burada boş boş yorum yapan tipler 10 yıl önce çocuk oldukları için diğer partilerin politikalarından bir haberler

0|0
    1|0
  • tamamen başarısız buluyorum.

1|0
    0|0
  • İktidar partisini başarılı bulan var mı hala?

0|2
    0|0
    • Öyle deme ümit ederim bu yorumu kimse okumaz %52-55 diyorlar

• satın alınmış öyle tabii sizin desteklemedğiniz partiye oy verilince satın alınmış mı oluyo

• Benim desteklediğim parti, benim gözümün önünde para dagıtmadı. :)

• iktidar partisini kötülemek istemiyorum zira tüm siyasi partiler aynı.

0|0
    1|0
  • Türkiye'de Parti mi vardı..

0|1
    0|0
  • Akp nin en basardigi sey chp yi kullanmak

Bence ch partisi akp ye calisiyorsa eger

İc siyaseti daha basarili buluyorum

0|0
    0|0
    • Bu chp.nin zaafından kaynaklanmıyormu veya başarısızlığından

• Artik sen nasil yorumluyorsan basarisizlik, zaaf , isi bilmemek, satılmıslik ?

• Hiçbir siyasette başarılı bulmuyorum.. Bu Ülkenin Yaşanacak Yer Olması İçin Tek Yol SOSYALİZM

0|0
    0|1
  • Hicbirseydede basarili bulmuyorum

1|0
    0|0
  • Ben AKP nin gidşatından memnun değilim.Kötü yola düşecek gibi.Hiç söz dinlemiyor.

1|1
    0|0
  • Hepar

0|3
    0|2
Yükleniyor...