Saçlarımın uçlarını boyattrısam mı ki ??

saçlarım benim baya uzun bu yüzdende uçlarının rengi çok çok açıldı kötü görünüyor sizce bir ton koyuya boyattırsam mı ? aynı saç rengimde bulamam ama en azında saç rengimin bir ton koyusuna boyatıtrsam çok mu belli olur yoksa kötü mü olur ?

saçlarım doğal

kestir demeyin lütfen kestirmek istemiyorum

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Sen aslında içten içe kararını vermişsin boyatmakla alakalı.Ama millet saçlarının ucunu sarıya boyatıyorken sen koyuya boyatıyorsun da düşünülür.Ama kendine yakıştırmıyorsan açık ton boyat bence.

0|0
    0|0
    • ya aslında öyle ama uçları açık olunca böyle çok kırıkmış gibi gözüküyor kırıkta yok yani bakımsız duruyor gibime geliyor o yüzden :)

• teşekkürlerr

Erkekler Ne Diyor 3

• Hiç yakışmaz bence :)

0|0
    0|0
    • ama böylede çok kötü saçlarımın dipleri koyu uçlarına doğru resmen sarıya gitmeye başladı

• Barı farklı renge boyatta tarz olsun daha sonra sıkılınca saçının tamamını boyatırsın

0|0
    0|0
  • Çok belli olur ve çok kötü olur bence.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Millet özellikle uçlarını açtırıyor sarıya kadar niye beğenmedinki sen çok koyuya boyatma saçının rengi ya da bir ton açığına boyat koyu olursa absürd olur

0|0
    0|0
    • uçları açık olunca çok bakımsız gibi geliyor bana o yüzden

• evet biraz rengi akmış gibi oluyor gerçi kestirmen mantıklı gözüküyor

• Kestir ya ne olacak:)rapunzel olma

0|0
    0|0
  • Biraz kestirsen fena olmaz aslında. Yine de bir ton iyi gelir eğer istemiyorsan kestirmek.

0|0
    0|0
Yükleniyor...