Aşık olduğunuz biri var ama en yakın arkadaşınızdan hoşlanıyor. Ne yaparsınız?

aşık olduğunuz biri var ama en yakın arkadaşınızdan hoşlanıyor aşık olduğunuz kişi ne yaparsınız?

• Hemen arkadaşımı aşık olduğum kişiye kötülerim nımıssız,şırpıntık sana layık değil hem tipi kayık diye:D (anında satış şıkkı)
    19% (5)31% (4)22% (9)Oy Ver
  • Arkadaşıma sölerim yazı tura atarız kim kazanırsa onun olur:D
    4% (1)15% (2)8% (3)Oy Ver
  • Aşkım için katil olurum arkadaşımı pıçaklarım:D
    15% (4)15% (2)15% (6)Oy Ver
  • Bir kız ya da erkek için değmez arkadaşımı kıramam derim aşık olduğumun kafasını kırarım:D
    26% (7)23% (3)25% (10)Oy Ver
  • Özgür ben kendim yazarım cevabı şıkkı yaratıcı olun nan :D
    36% (10)16% (2)30% (12)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
17|6

En İyi Kız Görüşü

• Hemen arkadaşımı aşık olduğum kişiye kötülerim nımıssız,şırpıntık sana layık değil hem tipi kayık diye:D (anında satış şıkkı) böylelikle bana kalır :ASD:AS:D Düzelttim ben onu derim

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• soruda, asik olduugunuz KISI SIZIN en yakin arkadasinizdan hoslaniyor yaziyor ve herkes sanki en yakin arkadasiniz sizin asik oldugunuz kisiden hoslaniyor gibi anlamis? yoksa benmi yanlis anliyorum?

0|1
    0|0
  • Dönüşümlü kullanırız aramızda lafı mı olur.

Senin tipini yirim gözlüklerine öldüğüm.

0|2
    0|0
  • Bu olay bana tanıdık geldi asdfhjkl

çüküme kadar yolu var, umrumda olmaz <3

1|1
    0|0
  • Aralarını yapmaya çalışırım çünkü belki de bir hevestir ve hevesini almasını sağlarım. platonik olarak kalırsa acı çeker ve ben daha fazla üzülürüm.

0|1
    0|0
  • Bi yoklarim oluru varmi yokmu diye sonucta arkdsmda o kiza ilgi duyuyosa yok olmaz zaten is ama arkdsmin kesin gonlu yoksa bn acilirdim

0|1
    0|0
  • Hemen arkadaşımı aşık olduğum kişiye kötülerim nımıssız,şırpıntık sana layık değil hem tipi kayık diye:D (anında satış şıkkı)

1|1
    0|0
  • ikisinden de uzak dururum sonuçta ondan hoşlanıyor yapableceğim brşey olmaz

0|1
    0|0
  • knk ya ben senin sevdiğin çocuktan hoşlanıyorum gelde harem kurak der espiri yaparım zaten ben kolay kolay aşık olmam mk niye bu soruya cevap verdiysem :D

0|1
    0|0
  • arkadaşıma da aşık olduğuma da söylemem onlar mutlu olucaklarsa olurlar sonuçta ilk arkadaşım söylemiş sevdiğini hoşlandığını şimdi benim aynı şeyi yapmam olmaz

0|1
    0|0
  • Özgür ben kendim yazarım cevabı şıkkı yaratıcı olun nan

0|1
    0|0
  • ben aşığım o hoşlanıyor bırakırmıyım hiç. A şıkkı diyorum işe yaramazsa arkadaşlımla savaşırım :D

0|1
    0|0
  • hemen bırakırım

0|1
    0|0
  • kimseyi kimseye kötülemem aşık oldugum biri için arkadaşımı kaybedemem

0|1
    0|0
  • arkadaşımı köprücük kemiğinden pıçaklarım

0|1
    0|0
  • eşek şakaları yapıp eğlenirdim :D

0|1
    0|0
  • Hoşlantı çabuk geçer. O kızı ortadan kaldırırım.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

Yükleniyor...