21 Eylül Dünya Barış Günü için tüm dünyanın huzuruna çıksanız mesajınız ne olurdu?

Diyelim ki bir kürsüye çıktınız ve siyasi liderler de dahil herkes, tüm dünya sizi dinliyor. Onlara ne derdiniz?

0|0
29

En İyi Erkek Görüşü

• Ahmaklar buna inanır zekiler yoklugunu kanıtlar zenginler ikisindende zarar görmez zevk düskünlerinin aklına gelmez hayalperestler zaten burda değiller dünyadaki tüm canlılara saygı duyanlar asla unutmazlar ünlüler bundanda pay cıkarırlar liderlerin hepsi hazırdır cıkar ugruna yok saymaya sözde adaletin temsilcilerine gelince neyse bosverin o g@tleri simdi hangisi icin barıs kelimesini agzıma alıyım ormanda hayvanlara konussam daha iyi en azından hepsinin sevgisi saf duygudan olusma dünyada bu kadar cins insan varken 2 cümlem olur en fazla. Maskelerinizi atıp hayatlarınızı yasayın Birde unutmadan o hayatınızı yasıcagınız dünyanızı s*k*yim cocukları bozmayın yeter ;)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 8

• Dünyanın hiçbir gününde hiçbir yerinde hiçbir zamanında barış olmamıştır

0|0
    0|0
  • savaşmayın sevişin. bana da bir kız bulun ben de onu seveyim :D

0|0
    0|0
  • bugun benim doğumgünüm birinizde hatırlayın be insafsızlar derdim :D

0|0
    0|0
  • Amerika katil katil...

0|0
    0|0
  • hepiniz aynı soydan aynı yerden geliyorsunuz birbirinize ZULM etmeyin..

0|0
    0|0
  • Adam olun !

0|0
    0|0
  • hani nerde barış. Barış falan hikaye derdim :D

0|0
    0|0
  • tüm dağ çelenkleri için, tüm kardelenler için, hepimiz için, herkes için, bu dünyayı var eden, bu dünyada var olan herkes için, hepimiz için adalet ve sevgi istiyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• dünya barış günü 1 eylül

0|0
    0|0
  • savaşmayın sevişin

0|0
    0|0
Yükleniyor...