Siz de sevdiğiniz insandan ilk hatasında soğur musunuz?

sorun şu ki ilk başta daha tanıma aşamasında ya bir gün ayrılırsak vay efendim söyle olursa böyle olursa gibi cümleler olunca karşımdakinden hemen soğuyorum şüpheyle yaşamaktansa ha bugün ha yarın ben bu hatayı yaparsam biticek bu düşünceyle yaşamaktansa vazgeçiyorum hep bu yüzden soğumuşumdur . ama ilk olduğunda böyle olmamıştı cok inanmıstım bunları duymamıstım yıne oyle olsun ıstıyorum ama sureklı karsımdakıne karşı tetıkte bulunmak ıstemıyorum sahıplensın sevsın koruyup kollasın vazgecmesın koolaylıkla kıskansın ıstıyorum galiba bu hissi bir daha yaşayamadan göçüp gitcem :)

Güncellemeler:
hata derken aşağıdakilerden bahsetmek istemiştim :) sevmediği hissine kapılıyorsam sevsemde kırgınlık soğukluk oluyor eskisi gibi olmuyor

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• ilk hatasında soğuyorsam o kişi sevdiğim insan sınıfında değildiir ki

1|0
    0|0
    • hatası açıklamamda yer alan seylerden bırıyse pekı

• başta konuşulanlara hiç itimat etmem zaten. Lafla peynir gemisi yürümez hesabı benimki icraata bakarım hal davranış tavır

Erkekler Ne Diyor 5

• belki de sorun sendedir :) sen çok cool göründüğün için karşındaki de ona göre davranıyordur. kıskanan kıskanılır, arzulayan arzulanır.

0|0
    0|0
    • hayır ya benim kafamda ayrılık düşüncesi yok karşımdaki sürekli her lafında bana bunu hissettiriyorsa aşılıyorsa soğurum :)

• anladım :))

• Doğrular kimin umurunda bir hata yap gör neyin ne olduğunu... ilk hatasında soğur musunuz demişsin peki binlerce doğrusu ne olacak?

0|0
    0|0
  • her kız böyle der.Zamanla da ''çok baskıcısın,çok kıskanıyorsun,bunaldım'' demeye başlar.Sizi çözmek zor

0|0
    0|0
  • neden soguyum ki seviyosam herşeye bedel :(

0|0
    0|0
  • sevginin gözlükleri o kadar pembedir ki o hatayı görmezsin bile ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• soguduguma gore sevmıyorumdur

0|0
    0|0
  • Trip atıyorsa, duygularımı hiçe sayıp, oynuyor ise, insan şüphe içine düşer, bunlar çok gereksiz şeyler

0|0
    0|0
  • yeni jenerasyon böyle malesef.seçenek çok çünkü.n 20 yaşında bir kız 20-30 kişi ile çıkmışsa haliyle hep kıyaslama yoluna gidiyor. birinin parası birinin zekası birinin iyi niyeti diye tüm vasıfları aynı anda taşıyan insan arayışı ve nihayetinde eli boş 30-35 yaş

eski insanları baz alırsak adam çalışsın evine ekmek getirsin yeter mantığı da korkunç

ama ne eskiyi ne de yeniyi örnek almadan biraz daha idareci hoşgörülü davranmayı öğrenirsek sanırım mevcut durumdan daha iyi bir hal alır sosyal gençlik

en ufak bir hatada karşınızdaki insanı silip geçmekten ziyade alıp elinize törpüyü kendi istediğiniz şekilde uyararak ya da farklı yöntemlerle düzeltmeye çalışarak gayret göstermekten üşenmeden bir tutumla hem karşınızdakini koruyup hem k

s**tiret ya sallamıyor zaten kimse

0|0
    0|0
Yükleniyor...