Dogum gününüzün hatirlanmasini istermisiniz ?

Dogum gününüzün hatirlanmasini istermisiniz ?

Arkadaslar kizlar dogum günlerinin hatirlanmasini ister hatirlandigi gibide hediyede ister , peki erkekler dogum günlerinin hatirlanmasini istermi cogul :) olmak icin lütfen ay yok ben istemen , özel günlerin benim icin önemi yok falan demeyin , herkes istemezmi hatirlanmak ya :))

0|0
13|28

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 28

• olmazsa olmaz değildir ama olursa elbette mutlu oluyor insan.

0|0
    0|0
  • hatırlasada olur hatırlamasada çok takmıyorum açıkcası

0|0
    0|0
  • her insan hatırlanmayı ister bu onu özel hissettirir. ama bu gibi yapay kutlamalar beni illa bugün hatırla gibi özel günlerin bir kaç güne sıkıştırılması yanlış. sana alakasız bir günde gelen bir "nasılsın?" mesajımı yoksa bayramda seyranda gelen bir kalıp mesaj mı seni özel hissettirir. hangisi daha anlamlı?

0|0
    0|0
  • Benim için özel günler çok önemlidir ...

İlk tanışma günü ...

İlk mesajlaşma günü ...

İlk yemek günü vs. ...

Doğum günleri, Evlilik Günü ve Nişan günlerini saymıyorum zaten onları hep hatırlarım ...

1|0
    0|2
  • benim için bir anlamı yok doğumgünümün hele face çıktı çıkalı doğumgünü denen şeyden iyice nefret etmeye başladım. uzun süredir bir selam vermemiş muhabbetimizin olmadığı insanlar kalkıp doğumgünü kutluyo. çok saçma değil mi? onun dışında 1 yılın büyük kısmında kötü davranmış birisi mesela sevgilin o gün kalkıp sana dünyanın en mükemmel şeyi gibi davranması çok mu hoş. bana sorarsan doğumgünü gereksiz birşey. iyi ki doğdun demek için doğumgününü beklememek lazım bu lafı her an söyleyebilirsin. iyi ki doğdun iyi ki varsın iyi ki seninle tanıştım. doğumgününe özel bir laf olmamalı

0|0
    0|0
  • Umrumda bile değil böcük :)

0|0
    0|0
  • Bazen benim bile unutmak istediğim bir günü bir başkasının hatırlamasına gerek yok..

Haa şu var: En sevdiğim bilsin, yanımda olsun iyidir ve kafidir, o kadar..

0|0
    0|0
  • fark etmiyor benim için nasıl olsa hiç kutlamadım :)

1|0
    0|0
  • ocak ayında doğum günümüd. ama gecen yıl yakınarkadaşlarımdan kimse kutlamadı. ben de öyle arkadaşalrın ta...

0|0
    0|0
  • İsterim tabi herkes hatirlasin herkes hediye alsın bana :) istemediğim şey başkalarının d.gününü hatırlamak :D

0|0
    0|0
  • isterim valla

0|0
    0|0
  • facebooktan hatırlayacaksa hatırlamasın...

0|0
    0|0
  • Sorun değil yani takmam doğduğun gün yani ne var bunda o kadarda önemi yok

0|0
    0|0
  • ben de isterdim ama hatırlayan olmaz

0|0
    0|0
  • isterim. unutanada fena halde kırılım. ben böyleyim.

hediyeye gerek yok ölümü gör vercem diyosan kendi ellerinle yaptığın bişey olur. ;)

0|0
    0|0
  • istemem diyen yalan söylüyordur

0|0
    0|0
  • İsterim evet ama çocuk gibi hala pasta ve mumlarla uğraşmayı sevmem.

0|0
    0|0
  • evet isterim.bugun doğum günüm ve 1 kişi dahi kutlamadı telefonla mesaj atarak :/

0|0
    0|0
  • :) cok dusundunmu bu soruyu sorarken canım ya :)

0|0
    0|0
  • Kutlarlarsa hoşuma gider ama kutlamadılar diye de trip atmam hani,sözüm meclisten dışarı :)

0|0
    0|0
  • Kim İstemezki ?

0|0
    0|0
  • hayırrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

0|0
    0|0
  • Ciddiyim, hatırlanmasını istemem :D

0|0
    0|0
  • eh pek üstünde durmam.

0|0
    0|0
  • isterim tabi ki hediye de isterim :D

0|0
    0|0
  • istedim kutlumadılar seni bebekken yere düşürdük dediler böcük:D

5*****

0|0
    0|0
  • yani kim istemez

0|0
    0|0
  • Hatirlansin tabi ama surprizleri filan hic sevmem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Bu konuyu hiç açmayın aklıma geldikçe yüreğim burkuluyor. Bir keresinde herkes ama herkes doğum günümü kutladı ama sevdiğim adam kutlamamıştı, belli ki unutmuştu. Mesaj attı öyle sadece napıyorsun diye "Bu gün günlerde hangi gün bil bakalım" dedim "Aa doğum günün mü, nice yıllara canım" yazmıştı. Ben de tatlı sert bir üslupla "Sağolasın canım ama bilemiyorum nasıl gönlümü alacaksın " diye söylemiş smile işareti koymuştum "Bir yıl daha ömründen gitti diye özür mü dileyeceğim şimdi" demişti. Öyle kırılmıştım ki, hala kırgınlığım var... Bu yüzden artık doğum günlerimden nefret ediyorum.

0|0
    0|0
  • Isterim tabi ya teknoloji ilerleri face bile xxxx dogum günü var diyor , face hatirliyorsa digerleride hatirlamasi lazim o kadar :)

0|0
    0|0
  • İsterim tabiki :)

0|0
    0|0
  • Hatırlansın yeter, hediye önemli değil pek.

0|0
    0|0
  • sadece kutlasın yeter hatırlasın yani hediye önemli değil pek

0|0
    0|0
  • hatırlandığımda çok mutlu oluyorum :))

0|0
    0|0
  • Bugun dogum gunum ks den baskasi kutlamadi ya la

0|1
    0|0
  • İsterim

0|0
    0|0
  • İsterim hatırlanmasını 16 kasıım :D

Ama büyük bir ihtimal buradan hatırlayan olmayacak

0|0
    0|0
  • Hatırlasın mümkünse, kutlamasa da olur.

0|0
    0|0
  • hatırlandım, unutuldum da...çok mu önemli? hatırlayanlar zaten genelde hiç unutmayanlar beni:))

0|0
    0|0
  • Hatırlamazlarsa kızarım zaten :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...