Ne yapacağım ben?

merhaba arkadaşlar kul baslayali 2 gün olmuştu sınıfımzda bir kız vardı

onla sınıfta göz göze geliyoduk ama ben utaniyordum hemen çekiyodum gözümü neyse sınıfta bir espir olmuştu ben gülerken arkamı dondugumda ban baktıgını fark ettim baktik ve espiriye güler gibi birbirimize tebesüm ediyorduk sonraki gün kız ön sıram boş buldu ve oturdu bana derstew adımı vs hakımda şyler soruyordu hoca umursamazdı dersin sopn dk larında bunlar oluyodu konuşduka dımı sordu ben sormadım sorduklarına cevap verdim adını zaten biliyodum = ) sonra ki gün yine ön sıram oturucaktı fakat knk si gel dedi ve eski yerine geçti dersde göz göze geliyoduk*kaçıtıyordum gözümü utanıyordum okul çıkışı serviste tam arkasına oturdum ve bana el saladı tam arkasındaydım konuşmadı. sadece el-saladı bende aynısını yaptım sonraki gun sınıfımıza bir çocuk geldi bir espiri oldunda ben ona bakiyordum fakat o sınıfa yeni gelen çocuga bakiyordu. neyse sonra ders boştu dışardaydık kızın arkadaşı gözlüğünü istedi kendine taktı ve yeni gelen çocuga resim çektirdi kızın arkadaşı neyse o sırada bende atladım bir bende albilirmiyim dedim hayir! dedi : / neyse okul dönüşü serviste bir espiri oldu ve arkay dönme bahnesiyle ban baktı durgundu bende durgundum morelimi bozmuştu "hayir" diyerek neyse sinıfa gelen çocugun sevgilisi vardı fakat o gun gelmeişti fırsatan isdifade benimki o çocuga bakıyodu arada benlede göz göze geliyodu ama inşallah pazartesi başka bir kızla takıldıgını görür ve ban bakar tekrar :) ya off napcam ben :(

Güncellemeler:
Yardim

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• O gelen çocuk alır gider kızı diyim ben

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bence ikiniz arasında biraz kararsı kalmış :D

0|0
    0|0
  • Bence bir süre görmemezlikten gel kızı eğer senin yanına yaklaşıyosa anla ki seni seviyodur . eğer yaklaşmıyosa bir süre bekledikten sonra yine yakınlaşmaya çalış ama sıkmadan kızı yoksa senin yanında kendini rahatsız bir şekilde hissedebilir... :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• seviyorsan saçını çek

0|0
    0|0
  • kız ondan hoşlanmış senden adım beklemiş sen mal gibi durmuşsun :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...