Kızlarsoruyor ekibi yetkiliniz her kimse ona soruyorum?

sizin ifade özgürlüğünden ne anladığınızı gerçekten merak ediyorum sizin avrupada ifade özgürlüğünün nasıl algılandığına ilşkin bir fikriniz var mıacaba?

burada hertürlü ifade serbesttir. kişisel hakaret içermediği sürece, bu kişisel hakaretide yalnış algılamayın hakaret edilen kişi mahkemeye başvurur sonucuna göre hakaret olup olmadığı ortaya çıkar aracı(basın-yayın) bundan etkilenmez.

şimdi bu ifade çok provokatif bile olabilir işte ifade özgürlüğü asıl burda ortaya çıkar provokatif ve sert bile olsa bu engellenmemelidir. öyle ki ingiliz gazeteleri tony blairi bush'un köpeği olarak çizmişti. kimsede böyle bir karikatür olur mu demedi.ha sizin kriteriniz bu soru çok şikayet aldı o zaman kaldıralımdan ibaretse kusura bakmayın sitenin hafif olduğunu düşünücem saygılarımla

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Sen burada kime neyi ifade etmeye çalışıyor sun?

Kişisel hakarette ederler ana avrat dümdüzde giderler ne yapıcan küfür etti diye ağlayıp polise mi gidicen fazla takılma bunlara hem bazen hakaret etmekte bir kendini ifade ediş tarzıdır.Bunu kısıtlamakta benim özgürlüğüme aykırı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Hakaretin kişiseli falanmı olur ? Hakaret hakarettir ve kime dokunuyorsa şikayet edebilir..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• burası sparta <3

0|0
    0|0
  • Yalnız şöyle bir şey var..Avrupada insanlar art niyetli değil, eğitimli ve saygılı kişiler..

Burda ifade özgürlüğü olsa sitenin boku çıkar.

0|0
    0|0
    • tamamda'' islamcılar fikirlerini ifade ederken bazen faşist olabildikleinin farkındalar mı?'' soru bu bu sorunun hakaret içerdiği ya da ifade özgürlüğüne aykırı olduğunu söyleyebilecek bir ks yetkilisi varsa

• nasıl edicem ki?

• link

Benim sorum kaldırılmış falan de, sorunun başlığını yaz..İnceler onlar.

• Buna katılıyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...