Avatar foto krizi nakde çevrilseydi,kıskanç kezzylerin evliliğini bitirmek için o nakdi kullanır mıydınız?

Öncelikle haftada 4 gün ders,

kalan saatleri free bir kadın olarak mecazen ve fiilen işsiz sayılırım.

Siteye üye binlerce kişi, bir nick ve bir de avatar kullanıyor. Sitenin önerdiği avatarı kullanmak veya kullanmamak sizin seçiminiz.

Avatar yarışı nakde çevrilse dahi kullanma potansiyeli olmayan insanların olduğu aşikar. Xper change de keza benim meselem diil, isteyen mudonun kapısını aşındırır, isteyen fresh profil devam.

Herneys sorum şu:

Tanıdığınız x kişilerle, eşini aldatmanın bünyesinde yarattığı gerilimle sorularınızı ihlal eden ve buna da avatar krizi bahanesi gibi son derece demode kılıflar bulan insanların, işsizlik katsayısını kendi işsizik katsayınızla kıyaslıyomusunuz?

Kadın zaten gizli saklı burdasın, ayrıca free adamlarla yasak ilişkiler yaşamışsın, bu platformdaki ismini face, twitter gibi platformlara taşıyınca origin sayılmışsın,

e ama çok zorluyosun neden böyle şeyler yapıyosun ?!?!?! diye serzenişte bulunuyomusunuz?

PS : evli insanlar siteye giremez diye bir kaide mi var ? Yok.

işsiz dahi olsak ilgi alanımız olmalı mı? Yok

WARNİNG - 1

güzel kadınsanız, bu psikoloji vücudunuzda nem kaybına yol açabilir.

Nem kaybı gergin cildinizi - bu gerginlik kilodan dahi olsa - yıpratabilir.

Canlı, gergin ,ışıl ışıl bir cilt için lütven iyi geçinelim.

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• ya sen eskiden kısa yazardın cok kısa ne oldu o kıza? ben gecenin verdigi rehavet ile bu soruya cevap bulmaya calısıyorum ayıp yapıyorlar yapmasınlar

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• katılıyore

1|1
    0|1
  • Wuuuuuııııı... +ladım goz seniiiii

0|0
    0|0
  • sucuk ekmek yerken bu soru cevplanmaz..gelirim yine.

kendi avatarını kendin üret olayı iyidir.

1|0
    0|1
  • sabahın köründe çok yazmışsın bunlari anlamak için nescafe içmem lazım:)

0|0
    0|0
  • Dove kullanın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...