Galatasaray aşığıyım sıkıntı büyük.. Siz ne düşünüyorsunuz?

Bu 4-5 haftalık performansımız sizce geçici midir? Sonuçta bu takım 2 senedir ligde kök söktürüyor. Boş bir takım olmadığımıza eminim ama ters giden birşeyler var. Aşırı fanatik olarak görüşlerinizi istiyorum renktaşlar...:)

0|0
9|7

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• Ben bir Fenerbahçeli olarak,

Son dönem de Galatasaray'ın performansını çok iyi buluyorum sadece Realmadrid olayından sonra kendini bırakmak yerine daha çok hırslanmalı...

0|2
    0|0
    • Bu sitede en beğendiğim noktada :D çok bilinçli taraftarlar olması. Samimi olduğuna inanmak istiyorum:D çok tarafsız yorumlar tebessüm ettiriyo :)

• Hayırlısı olsun renktaş .

0|2
    0|0
  • Renktaş sen güven takımına bekle ve gör sezon sonunu

0|2
    0|1
    • bencede:) ilk toparlanma fırsatı yarın :D güvenmek konusunda sonsuz kredi veriyorum takımıma :D ama yenilincede o günüm zehir :)

• Bende fener bahçeliyim. 1yıldır sıkıntılı futboldan soğudum :(

nalet olsun :( :)

0|0
    0|0
    • Haklısın fanatik olunca öyle oluyor :D Samimiydi yorumun sağolasın :) şuan o mod bizdede var :D

• Gs erken atlatıyo bu sendromları unutturur bu performansını m.etmeyin :)

• Bir fanatik olarak demiyorum ama evet erken atlatıyoruz :D Aman uzunu bizden ırak olsun. En parlak yıllarımıza erişmişken

• Bunlar hep göz .

0|1
    0|1
  • dişi aslan geldi :D evet büyük bir talihsizlik var ama ben yine maçların satıldığından böyle olduğunu düşünüyorum bu iddia çıktı çıkalı futbolun tadı kalmadı. Ama olsun yine de Galatasarayy !

0|1
    0|1
    • Hoşgeldin:) Yok ya satılma boyutu biraz zor gibi geliyor. Fikstür azizliğide olabilir deplasman oynadık ilk 3 hafta. Real maçına lafımda yok adamlar oynadı ve gitti. Buna ne kadar para girebilirki...

• hhahah annen de fenaymış ya :D

• fatih terim bir koltuğa iki karpuz sığdıramadı bence milli takımla biz olmuyo yani, ama geçicidir bence, 6-1 bizde şok etkisi yarattı ve artık terimde daha dikkatli davranır diye umut ediyorum:)

0|1
    0|1
  • uzrınde kotu bı nazar var o gecınce hersey daha ıyı olucak.

0|1
    0|1
    • Şu nazar biran önce gitsin. Sinirden kendimi yiyip bitirmim...

• :) İnş türklerin parçaladığı günlere en kısa zamnda erişmek dileğiyle :D gönülden :D

• :D amin inş

Erkekler Ne Diyor 7

• Fatih Terim çift forvetten vazgeçtiği anda yine kök söktüreceğiz

0|1
    0|0
  • şu anki galatasaray normal galatasaray geçen iki sezon beşiktaş ve fenerbahçenin büyük sıkıntıları vardı ve meydan galatasaraya kalmıştı.ama iki takımda sıkıntıları büyük ölçüde atlattı bundan sonraki sezonlar işiniz zor

1|0
    0|1
  • Sahada mücadele ediyoruz o yetmiyor dışarıdan bizi çekemeyenlerle mücadele ediyoruz ama düzelecektir bu durum..

0|1
    0|0
  • 2 senedir yildirim demirönin enkazini kaldiriyoduk, fenerde sikeyle ugrasiyodu sizde meydani bos buldunuz, etraflica bakarsan ne oldugunu anlayabilirsin biraz

0|0
    0|1
  • hep 6 valla :DD:.

0|1
    1|3
  • galatsaray Madridden 6 yiyen takım değil mi :)

0|0
    0|2
  • ben de galatasaraylıyım ama türk takımlarının şampiyonlar ligi şampiyonluğu gibi başarılar için daha çok yol var gibi görünüyor. mesela en mantıklı iş brumaydı bence altyapıdan veya gençken aldığın yetenekli oyuncuları elinden kaçırmayacaksın ileriye dönük bir başarı arayacaksın her zaman bir adam alalım da günü kurtaralım dersen türkiyeden öteye gidemezsin.

0|1
    0|0
    • Bu kısmı zaten türk futbolunun en vahim yanı...Sorunda burda zaten.

• adamlarda uzun vadeli başarı var önemli olan onu yakalamak :)

yani galatasarayın marka değeri olarak bir barcelona real madrid olması :) biraz kafayı değiştirmek lazım sanırım

Yükleniyor...