Gerçekten çok sıkılıyorum artık,ne yapacağım bilmiyorum

ailemin içi rahat olsun diye üniyi memlekette okumaya karar verdim.ikinci yılıma geçtim ve gezilere izin vermiyorlar.

kazalar bilmem neler oluyormuş çok pimpirikliler. akşam 6 dedin mi arıyorlar.ne yapmalıyım? yalan söyleyip çıkmak da istemiyorum ne bileyim.bi yol gösterin lütfen,ruhum sıkıldı artık...

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• oturup konuşucan başka çare yok, yalan kötüdür, yalan söylersen ve allah korusun başına bir şey gelirse vay haline

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• klasik korumacı turk ailesi.büyüdüğünü kabullenemiyorlar.biraz cadılık yapman lazım aile içindede olsa hak verilmez alınır diye bişey var:)

1|0
    0|0
  • yabacak bişey yok. Annengile durumu anlatcan oturup düzgün bir dille... Tek çıkış yolu onları artık büyüdüğüne ikna etmek...

1|0
    0|0
  • Yapcak bişey yok hatayü en başta yapmışsn sen

1|0
    0|0
  • kocaya kaç :D

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• onlrı karsına al ve durumu anlat ben sızın ıcın burda kaldım baska yere gıtmesını de bılırdım ama ben bunu ıstemedım sız bana musade edın bende arkadaslarımla gıdıp gezeyım sonucta lıse okumuyorum de.acaba sorun baska mı Zmanınd onların guvenını yıkıcak bı olay mı olduda bundan ızın vermyolar.

1|0
    0|0
    • büyük bir şey yaşamadım her insan gibi dersaneyi ektim öğrendiler,okulda kopya çektim teleofnum alındı öğrendiler bu tür şeyler.başka kötü bir şey yok. :( en küçük çocuğum bir de

• teşekkür ederim bu arada :) :)))))))

• Rica ederim :)

Yükleniyor...