Üst sınıf olmanın avantajı var mı?

Evet arkidaşlar, sorum şu;

Ben 12. sınıfım, hoşlandığım kız 10. sınıf.

Konuştuğum bir kaç kız "kesin kabul eder, 12. sınıftan bir çocuğun 10. sınıftan bir kızdan hoşlanması büyük olaydır" dedi.

Sizce ne kadar doğru?

0|0
84

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• lise de öyle bişi var cidden üst sınıftan bir çocuk bir kızdan hoşlanınca kız nedense biraz etkileniyor ama her kız değil tabiki;) yaşça büyük olman sadece lisede değil çocu zaman avantajdır :) sen kıza açıl :) bekleme boşuna

0|1
    0|0
  • kızlar genelde yaşıtlarnı çok basit ve çocuk bulurlar bu yüzden evet biraz daha şansın fazla. Ama sadece o kadar

0|1
    0|0
  • Olabilirr de olmayabilir de

0|1
    0|0
    • Yılın cevabı.

Adam falcıya gitmiş, ve sormuş "Benim çocuğum kız mı erkek mi olacak?" deyu.

Falcı da "Senin çocuk ya kız olacak ya erkek" demiş. :D

• Ahah :D bak iyiydi bu :D

• Biraz doğruluk payı var

0|1
    0|0
  • hoşlanmanın sınıfla ne alakası var

0|0
    0|0
  • doğru olabilir ama senin çok büyük olduğunu düşünüp korkabilir yani öyle bir ihtimal de var.

0|1
    0|0
  • %99doğru...

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Belli olmaz panpa . Seni üst sınıf oldugun için kabul edecekse, etmesin daha iyi

0|1
    0|0
  • Hocam doğruluk payı hele lisede çok yüksek.Kızlar erken olgunlaştığı için,daha büyük erkeklerden hoşlanıyor genelliikle

0|1
    0|0
  • Doğrudur,kızlar her zaman üst sınıflara ile birlikte olmak ister,ama hoşlandığın kıza Üniversiteli talip olursa o iş biter :)

0|1
    0|0
  • Yaşın +18 ise dikkat et :D Biliyorsun reşit bir kişinin reşit olmayan bir kişiye(özellikle kıza) aşk yapması kanunen yasak ;) Sonra içeri almasınlar pampa :D ciddiyim bu konuda

0|1
    0|0
    • Nassı yane? Cinsel ilişki düşünmüyorum. Evet ben 18 yaşındayım. Kız da 16 falandır.

• cinsel taciz diye bir yer var orda. Keyfine bak boşver :D

• Kıza sarıldık mesela, taciz mi etmiş olacağız? :D

Normal zamanda sevdiğimiz arkadaşlarımıza sarılınca taciz olmuyor da ona sarılınca mı taciz kategorisine girecek?

Sanmıyorum usta. Cinsel ilişki olmadığı sürece sorun olmaz.

Yükleniyor...