Doğruluk mu, cesaret mi oynadınız mı hiç?

doğruluk cesaretlik oynadınız mı hiç ? .kimlerle oynadınız. yaptığınız en inginç şey ne oldu ya da yaptırdığınız.? başınıza neler geldi falan ? biz oynardık eskiden ve sınır tanımazdık. kızlı erkekli oynardık ? sizler neler yaşadınız paylaşırmısınız ?

Güncellemeler:
ya arkadaş ben diyorum ne yaşadığınızı anlatın ne yaptınız yaptırdınız. siz öyff çok kötüydü . aman hiç unutamam . yok okuldan atıldık. tamam meraklandırmayın adamı anlatın ne yaptınız

0|0
91

En İyi Kız Görüşü

• lise zamanında ilk defa son defa oynams bulundum olaylı bitti disiplinlik oldum:D:D bana ters oyun .. ve iğrenccc

0|0
    0|0
    • tamamda ne yaptın onu soruyorum

• işte anlatıyorum ya:D bana kızın biri bir soru sordu tepem attı giriştim:$ oyun da bitti benim yüzümden:$$$$

• sen bitirmesen belki oyun hala devam ediyor olacaktı. kısmet

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 8

• son oynadığım oyun geldi aklıma öff ne gündü :D

0|0
    0|0
  • oynadım çok saçma bir oyun

0|0
    0|0
  • ohooo çok oynadım. bana göre en büyük yaptığım şey hoşlandığım çocuğun yüzüne tükürmüştüm. ama bana bunu yaptıran kişiye bir öğretmenimize siz gey misiniz diye sordurmuştum. hocanın yüz ifadesi mükemmeldi hala unutamam :D

0|0
    0|0
  • lanet olsun o günlere :d

0|0
    0|0
  • doğruluk

ha oynamıyorduk demi

0|0
    1|0
  • Evet oynadım hep doğruluğu seçtim cesaretliği hiç seçmedim :):) Bu arada burcun nedir? :):)

0|0
    0|0
  • Bunu sevgilimle oynadim yalnizca. Ben hep cesaret derdi ben dogruluk. :) Eglenceliydi.

1|0
    1|0
    • sevgilinin cesarete ihtiyacı varmış demekki. sevgiliyle oynamak çok eğlenceli değildir bence böyle 5 kişi falan olacaksın karma öyle daha eğlenceli

• Namus bekcisi..

• Sevmiyorum o oyunu be cesi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Millet kızı öper ben erkeğe pandik atmıştım

0|0
    0|0
Yükleniyor...