Bir insanın hevesini kursağında bırakmak

arkadaşlar şimdi anlatacağım olay için bu da sorun mu diceksiniz ama ben anlatırken herkes hayalini kurduğu ve sevdiği bir işi benim başımdan geçen olay yerine koysun öyle yorumlayın. şimdi ben normalde profesyonel olmasada iyi fotoğrafçılarla modellik yaptım e istanbulda olmadığım içinde hep gidemiyorum neyse ama fotoğraf çekilmeyi çok seviyorum zaten bayağıda fikirlerim var bu konuda neyse arkadaşım var bir tane (erkek) onun makinesi vardı daha yaz başında söylemişti seninle çekim vs yapalım diye bende tamam dedim uzun zamandır yapmamıştımda hazırlığa başladım bir sürü kıyafet aldım kendim tasarladım falan burada bir yer var arabayla gidilen orda yapcaktık. tabi yaz başından beri hep diyorum ne zaman gitcez işleri çıkıyo bununda bende her gece hayalini kuruyorum e bide malum hoşlandığınız kişinin görmesi var küs olduğunuz sizi çekemeyen her an takipte olan arkadaşların görmesi derken ben kaptırdım kendimi zaman zaman olmayacağını sanıp sıkıntı yapıp ağladım sonra geçen hafta karar verdik bu haftasonu gidiyoruz diye ben eşyalrı bavula yerleştirdim falan pazartesi akşamıda görüştük bununla saçma bir sebepten tartıştık gibi o günden beri mesaj atmıyor. normalde ben söz verdim mi tutarım derdi konuşmasam bile birine söz verdim mi yerine getiririm falan yarın gidicez normalde bakalım yarına kadar mesajını beklicem atmazsada faceden silicem ee siz ne diyorsunuz? pek anlatamadım ama gerçekten çok heveslenmiştim

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• bence o iyi bir tribi hak etti.onu kolayca affetme ama tamamen bırakmada senden soğuyabilir.

0|0
    0|0
    • direk silerim vllha umrumda olmaz insanında bir sabrı var

• evladım affetsem keriz olcam mal olcam salakmıyım ben

• görücez bakalım sen kesin 1-2 haftaya onun ayaklarına kapanırsın:D

• bence her şeye çok çabuk bağlanıyorsun her şeyin ters gitme ihtimalini düşün

0|0
    0|0
    • bu konuda çok haklısın bağlanma ve kendini kaptırma huyum var ama sonuçta çok büyük bir olay değildi yani olabilcek bişeydi bu yüzden kesin gözüyle baktım

• ben kendi hissim adıma ümitleniyorum dedim senin güzel hislerin içinde teşekkür ettim

• yine hemen ümitleniyorsun

• cevap gelmez dereyi geçirmiştir yeni birini bulmuştur o delikanlı :D

0|0
    0|0
  • Gel ben çekeyim resimlerini.Nikonun profosyonel kamerası var bende.3 binliraya aldım.Karşılıklı çekişiriz.Okeyse yer bildir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...