Saç ektiren yakınınız tanıdığınız varmı? Nasıl görünüyo?

Saç ektiren yakınınız tanıdığınız varmı? Nasıl görünüyo? doğalmı çim adam gibimi

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• var hayr hiç belli olmuyo çim adam gibi duruyor denmesi daha önce saç olmayan bölgede çıkan saçlara gözün alışkın olmamasından kaynaklanıyor. amcamın oğlu ektirdi hiç bir sorun gayet dol ve canlı görünüyor diğerlerinden pek bir farklı durmuyor

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Saç ektiriyorlar ama genellikle şikayetleri ektirdikten 3 ay sonra saçların hızla dökülmesi oluyor.Kadın olsun erkek olsun hepsinin sorunları aynı.Saç ektirip paraya yazık edeceklerine,doğal yöntemlerle saçlarını uzatsalar daha iyi.

0|1
    0|0
  • Matematik hocam ektirmisti cim adam gibiydi başta ama sonra çoğalınca çok göze batmadı

0|1
    0|0
  • evet yakın bir arkadaşm ektirdi daha yeni yeni çıkmaya başladı ama gayet doğal duruyor bence ilerde nasıl olur bilemem ama doğru yerde yaptırmalısın iyi arastır bence

0|0
    0|0
  • abim.

hiç de çim adam değil,gayet doğal

0|0
    0|0
  • Var, hiç belli olmuyor anlamamıştım söyleyince anladım :)

0|0
    0|0
  • bizim mahalledende kari kilikli bir adam sac ektirmisti

tipsizin teki hala

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• canım kardeşim saç dökülme sorunun varsa hiç o kadar fazla para verme lacınıa al istanbulun sesınden sıparıs ver cok faydası var sac ekımınden cok güzell

0|0
    0|0
  • ben birini gördüm kafayı sargı bezle sarmıslar, ilk aklıma gelen dayakmı yemıs oldu :)

0|0
    0|0
  • herşeyin doğalı güzel döküldüyse ektirmeyeceksin:)

0|0
    1|0
Yükleniyor...