Arkanızdan iş çeviren bir arkadaşınız olsa ne yapardınız ??

Sizi yarı yolda bırakıp satıyorsa ve bütün herşeyi sizin elinizde olsa ne yapardınız ?

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• kaplanın avını takip ettiği gibi günlerce,aylarca takip ederim..elime geçen ilk fırsatta avantajlarımı da kullanarak yıkıcı darbeyi vururum

0|0
    0|0
  • yollarım gider ne hali varsa görsün

0|0
    0|0
  • Off, fakir misiniz pardon? Ben bastırıyorum parayı arkamdan iş çevirmeyenini alıyorum. Siz de öyle yapın. Fakirseniz benimkilerden ödünç verebilirim. Ne de olsa zenginim.

0|0
    2|1
  • Onun seviyesine düşüp benim arkamdan iş çevirdi diye aynı seyi yapmazdım aramızdaki fark birimizin karakteri daha sağlam diğerinin değil yollarımı ayırırdım sadece

0|0
    0|0
    • Şu an calısıtıgımız kurumda beraber iş görüyoruz şirket hesabına ait onun adında açık verdirebilirim onun üstü olduğum için ve hiç bir kımsenın ruhu bıle duymaz bunedenada emınım zaten işe aldıranda bendım işten kovdurtabılırım yani sence yapmalımıyım ?

• bırak ya o yaptığıyla utansın pişman olsun kaybettiğine yansın sen insan ol arkandan iş çevirebilir ama seninde onurun var demi insanlığını yap bırakk

• Peki teşekkür ederim cevap için

• pıçağı saplıcan aga .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Avatar resmim sana ne ifade ediyor :))

0|0
    0|0
  • yaptıgının doğru bişe olmadıgını kalın kafasına sokardım

0|0
    0|0
    • Yani elinden ne gelirse yapmı diyorsun

• yani sonuç olarak bir insanı iyi yapmak kötü bişe olmasa gerek

• çekerim s.ktiri uğraşamam

0|0
    0|0
    • Şu an ben öyle yaptım ama aynı yerde calısıyoruz şirket hesabında bir açık gösterebilirim onun hakkında işten kovdurabılırım yani her türlü sence böyle birşey yapayımmı ? çok sinirliyim çünki

• yap kardeşim için nasıl rahat ederse

• saol üstad cevabın ve önerin için

Yükleniyor...