Bu gün bir kızla tanıştım ve pişman oldum

bugün, iş yerinde ki son günümde bir kız gelip benden staja geldiğim ilk günden beridir hoşlandığını söyledi, konuştuk baya ve pazar görüşmek için sözleşik. Az evvel nerden bulduysa facebook tan eklemiş. Resimlerine falan baktımda cins cins pozları var ve justin biber resimleri var. Ben 22 yaşındayım kız 19-20 arası.. Kızdan nasıl soğudum anlatamam ve pazar günü görüşmeye gitmeyi bir daha gözden geçirme kararı aldım, sizce napmalıyım?

Güncellemeler:
GGARDENYA ve Merd0'ın önerisini dikkate alaraktan

justin bieber hayranı olup olmadığını ve neden dudağını büzüştürerek resim çektirdiğini sordum cevabı aynen yazıyorum:

jstini çk sevdiğm sylenemez ama yksqlı cock .d

bilmm hsma gidyo öyle foto çknmek .d

:D:D sanırım sabrım sınanıyor.

0|0
24|7

En İyi Kız Görüşü

• Soğuduysan gitme işim çıktı de zaten o anlar vazgeçtiğini eğer gidersen sonra belki kız sana daha çok asılır iş uzar gider en iyisi başlamadan bitir.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 23

• ayyy :d mesaj at kıza hemen "bHen paZar qüNü qaLp qRizi qeCirCem qeLemiOrum" diye dskjfhskfdh :D

0|1
    0|0
  • bi gittt tanı ve bu tarz şeyleri sevmediğini tarzın olmadıgını belirt kıza tabi hala öyle düşünüyor olursan çok önyargılı olma

0|1
    0|0
  • İstemiyorsan iptal et ama ekme kızı.

0|0
    0|0
  • Soğuduysan gitme bu kadar basit.

0|0
    0|0
  • belki huyu güzeldir.

0|0
    0|0
  • belki eskide kalmıştır fotoğraf eklenme tarihlerine bak bende sevmiyorum o tarz şeyleri yaa kadın apaçi :D git ama muhabbet iyi giderse arada şakayla karışık söyle hoşlanmadığını o tarz şeylerden

0|0
    0|0
  • gitme arkadaş ya gavuru seven gitsin gavurla buluşsun

0|1
    0|0
    • işte bu konuda haklsın :)

• :) vatan millet sakarya bende arkadaşım gavurlarla işim yok dizleri hariç (:

• dizilerinede küstüm ben, how ı meet your mother i 8 sezon izledim, 8 sezondur ortaya çıksın diye beklediğim kişi bizim bakkal hüseyinden farkı yoktu. Kadın diye önümüze sundular. izlemedim bir daha da :D

• Cins cins fotoğraf derken nasıl mesela?

0|0
    0|0
    • cins pozdan kastım şudur; dudaklarını büzerek veya şaşırmış gibi elini ağzına götürüp yüzünü tarifi imkansız bir ifadeyle resim çekinmeleri

• Anladım. " yksqlı cock" demiş bir de. Tanrımmmmm.

• beyin bedava diyolar bide

• ben bir iki adam öldürüp gelcem zaten katilim ben hep yaparım bunu özellkle justn hayranları onları yemek istiyorum de korkut ergenler korkar hemen 155 ararım de polistende korkarlar

0|0
    0|0
    • dahada yaratıcı olmak gerekirse "karım terk etti, bütün parasımı kumarda kaybettim, kanser oldum, bütün kankalarım kötü yola düştü, şuanda mapustan yorgan altından yazıyorum bu mesajı pazar gelemiycem haberin olsun öptüm bb." yazayım, kesin bidaha yazmaz :D

• durum kontrol altına alınmıştır :)

• sen zaten sinir olmuşsun kıza pekte aklı başında bişeye benzemiyo ya sen büyütceksin onu ya da bırak kendi büyüsün.

0|0
    0|0
  • ne gibi pozlar çok abes değilse bnce b şans ver herkes bir şansı hakeder

0|0
    0|0
  • bence hoş hareket değil kızı kırma görüş belki fikrin değişebilir.

0|0
    0|0
  • Deli deli cabuk uzaklas :D

0|0
    0|0
  • kıza işin çıktığını söyle

0|0
    0|0
  • Kaç kaç :DDDDD

0|0
    0|0
  • git bence bir gör nasıl bir tip

0|0
    0|0
  • Soz agizdan birkere cikmis bulusacan :)

Gecmis olsun buarada :)

0|0
    0|0
  • al işte gerizekalı ya yol ver gitsin

0|0
    0|0
  • Bu kızın 19-20 yaşında olduğuna emin misin? Bildiğin ergen

0|0
    0|0
    • fabrikada 18 yaş altı işçi çalıştırılmadığından kesinlikle eminim bu konuda, liseyi bitirdiğinden bu yanada çalışıyormuş 1 seneden fazla olmuş :) o sebepten ya 19 ya da 20 olması gerekiyor

• Bosver o zaman bulusma

• Hahaha git buluş ne olcak

0|0
    0|0
  • Ona sor: "ya justin ya ben":)))

0|1
    0|0
  • Senin imlan da pek düzgün sayılmaz.Ayrıca,resmin de yarı çıplak bir erkek resimi...Tencere yuvarlanmış,kapağını bulmuş gibi geldi bana.Herşeyi bir yana bırakacak olursak; söz verdiğin bir randevuya gitmelisin,ya da açıkca beğenin olmadığını karşı tarafa belirtmelisin.Diğer türlü adını bile çıkartabilir bir kız çok rahat,bilmem anlatabildim mi? ;)

0|0
    0|0
    • benim imlam çok kuvvetlidir de burada bunu önemsemem gereken bir durum yok, burayı rahatlığından dolayı seviyorum o yüzden bu konuyu hiç konuşmayalım bile. Yarı çıplak dediğin resim denizde çekilen bir resim ve bu resmimi seviyorum; ayrıca benim adımı çıkarabilecek bir kadın varsa da zekasına saygı duyarım çünkü bu iş hiçte kolay değil.

• Arada ben bile yapıyorum öyle şeyler. :D (Çevremde sert yapımla tanınırım) İnsan bazen sıkılıyor ve değişiklik olsun diye yapabiliyor.Önemli olan yanında nasıl davranacağı...Buluşmadan bilemezsin bunu da.Tarifi imkansız birşeyi başarabilmiş demek ki ;) Oturup kalkmasına bak,konuşma tarzına.Masaya telefonunu bırakıyorsa ilk iş,o zaman dikkatli ol :) Seni dikkatli dinliyor mu,ortak yönleriniz neler? Bu detaylar mühim.

• kafa yapını sevdim :) görüşmeyeceğimi ilettim kendisine nedeniyle birlikte, yeni tanıştığım biriydi o kadar detaylı bir görüşmemiz olmadı. :)

• ergen kızz...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• o bir ergenyus

1|1
    0|0
  • söyle bu tip kızlardan hoşlanmıyorum de faceden

0|0
    0|0
  • kardeşim böyle bir kızla asla çıkmazdım bu arada o kıza daha ana avrat sövmediysen iyi sabrın varmış helal olsun diyorum

0|0
    0|0
  • o kaslar senin mi ?

0|0
    0|0

• cstn bini çk sviyo o bni brkmaz .s .s

kardeşim hiç gitme

0|0
    0|0
    • zayn mselamn bir kere tamam mı .s.s falan da der bu cinnet gelir bana hiç iyi şeyler olmaz. ben ter kokan arkadaşlarımla gider halısahaya mis gibi bir pazar geçiririm :)

• en güzeli ;)

• dürüst olda ne yaparsan yap dostum...

0|0
    0|0
    • güzel yapmışsın...da bu ergen hala...1-2 seneye oturur karakteri...sabredebilirsen bunlar sorun değil...olur böyle vakalar...ama değer mi...orasını bilemem...anasını sor soruştur...ne demişler anasına bak kızını al kenarına bak bezini al...

• haklısın dostum en iyisi boşvermek gibi bence, daha karakteri oturmamış.

• yani kardeşim ...ama dediğim gibi karakter oturmamış henüz...biraz sabırlı ol...

• Buluşmaya git sıkıntı olmaz. Birşey kaybetmezsin. Ama fazla ümit verme tabi. ;)

Bu arada machine engineer değil, mechanical engineering diye yazılır. ;=)

0|1
    0|0
    • Teşekkür ederim dostum, ama ben onu bilerek yazdım, bir muhabbeti var eskilerde bu siteden kalma :)

• fizikten mezunsan şapka çıkarıyorum sana. Çok zor bir bölüm. Fizik mezunuu arkadaşlarım bitirir bitirmez yerleştiler işlerine, sende çekmezsin diye düşünüyorum. :)

• iyimiş.. :) Ben mühendisliğe geçiş yaptım y. lisans yapıyorum. Fizikçi olarak çalışmak istemiyorum.

Yükleniyor...