Hayatınızda unutamadığınız anlar?

Hayatınızda unutamadığınız , ara sırada olsa aklınıza gelen anlarınızı anlatırmısınız ?

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• gay sitesinde sevgilimle orda tanıstım ve gay olması bu bana çok koyuyo :( ona beli etmesemde Onun öyle oldugunu biliyorum yinede herşeyi unutmak istiyom ne iğrenç şey yaaaaaaaaa hep aklımda bu ara ara bile değiL

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• hayatımda en değer verdiğim insanın bana haksız yere hakaretler yağdırdığı anı unutamıyorum ona hiç cevap veremedim sadece ağladım karşısında asla affetmeyeceğim onu asla uzun zaman oldu ama her gün hatırlar biraz daha üzülür biraz daha nefret duyarım

o kadar güzel zamanlarımız oldu ki birlikte ben onlara rağmen seni hiç tanımamış olmayı yeğlerdim o kadar zaman geçti hala canım nasıl yanıyor senin için ne iyi nede kötü dualarım olur

0|0
    0|0
  • Bazi anlar vardir ki unutmak istersin unutamazsin. Unutamadigin icin tekrar tekrar desmeye gerek yoktur acilari.

0|0
    0|0
  • gece denize yüzmeye girmiştim hem korkuyordum hem de güzeldi arada hatırlarım o anı:D

0|0
    0|0
  • Son bakış ... ^-^ ♥

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• İlk defa hala birlikde olduğum kızla öpüşmemiz . Bence çoğu insan cinsellik olarak görür ama o güne kadar hiç bir kızla öpüşmemiştim ve öpüştüğümde cinsellikden daha çok değişik şeyler hissetmiştim çok kısa sürmüştü ve o anı ölümsüz kılmıştı beynim benim için . Hemen arkasınada sımsıkı sarıldık birbirimize hatta nefes alamamıştık :) Her hatırladığımda aptalca bir tebessüm olur suratımda .

0|0
    0|0
  • Sevdiğim kız ile konuşma anını hiç unutamam.. Sadece bir kez konuşabilmiştim zaten , o da en fazla 10 saniye kadar kısa bir zaman dilimiydi. :)

0|0
    0|0
  • Bir gün hiç unutmam...

0|0
    0|0
  • ah ah ne günlerdi beeeee

0|0
    0|0
Yükleniyor...