GALAXY S4 kullananlar bir bakabilir mi?

arkadaşlar sorum şu galaxy s4 ünüzün bataryasını tam doldurdunuz ama ondan sonra hiç kullanmadınız kaç gün idare ediyor?

not:telefona dokunmadınız bile

Güncellemeler:
daha doğrusu şarjı kaç gün idare ediyor siz oynamıyacaksınız ama aramlara mesajlar falan gelecek...

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• dokunmıyacağın telefonun şarjını neden dolduruyorsun ki .ama şöyle diyim sana internet kullanmadan 2 günü aşkın gittiğini var sayarsak dokunmassan bitmez ya bana hesap yaptırtma :)

0|0
    0|0
    • ya yap sevgilim 8 gündür aramıyo teli yanında olmasada benim aramamla şarjı bitmez mi bu telefonun

• sanırımmı siz kopuksunuz anlaşılan öyle bir durumda ilk seni araması gerekmiyormu yanında sevdiğini ister insan neyse ben karışmıyım ama :)

• ya o istanbulda ben antalyada zaten netten tanıştık o zamn arkadaş olarak ayrıldık ve ben yalanını öğrendim bu aralar bitti gibi ama bunu ona sölemem lazım geri dönmüyor

Erkekler Ne Diyor 3

• Zor soru ama ayarlardan mobil veriyi kaparsan dahada uzun bekler.

0|0
    0|0
    • mesela 8 gün hiç kullanmazssan şarjı biter mi?

• Aman be ablam boşver, koy gitsin salla, ne gerek var. Bak keyfine o zaman ne yapacaksın yalanıda varsa... :)

• aynene öyle bencede :)

• Telefona dokunmadın bataryası bitcek?

0|0
    0|0
  • bunu deneyen varsa helal olsun valla :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Dokunmadınız sürece boşalmaz heralde :D

0|0
    0|0
  • Kullanmicaksam niye aldim ki :))

Bence enfazla 3 gun

0|0
    0|0
    • yok benim galaxy nin başka modeli :D sevgilm 8 gündür aramıyoda görmüşmüdür diye merak ettim:))

Yükleniyor...