Kısa kalın mı uzun ince mi olsun?

Askerde Usta birliğine gittiğim ilk gün Karakol komutanı Yüzbaşı yeni askerleri tanışmak amacıyla toplayıp Teker Teker bize bu soruyu sormuştu. önce Anlamadım silahlardan mi bahsediyor acaba dedim ama cevaplardan olayı anladım cevap vermemek için direndim ama Askerlik işte Tecavüz kaçınılmazsa Zevk almaya bak deyimini hatırlayıp

Hayal gücümü zorladım ve Kısa kalın olsun Komutanım demiştim.. Sebebini söykemekte zorunluydu ama sebebini yazmicam tabi. Askerde böyle ilginç tecrubeleri olan var mı varsa paylaşsın .

0|0
6|2

En İyi Erkek Görüşü

• acemi birliğinde ot yolduruyorlardı.bir yandanda yapılan işin açıklamasını yapıyordu komutan. dediği bu siz şimdi bu otları yoluyorsunuz ya bu işin hiçbir anlamı yok çünkü yarın yağmur yağar bu otlar yine uzar.. buradaki amaç askeri bir arada tutmaktır. ot yoldurmakta en iyi yöntemdir dedi.. bunu duyan herkes sinirlendi tabi sinirini otlardan çıkardı:)))

0|1
    0|0
    • Evet Akla ziyan şeyler yaptırıyorlardı..biz de çim ve Taş topladık bildiğin Allahın Taş.Neymiş Alay komutanımı gelecekmiş neymiş unuttum şimdi..

• allahtan ben gemide askerlik yaptım acemi birliği 28 gündü kurtuldum ot yolma derdinden falan:)

Kızlar Ne Diyor 6

• Kısa kalın merdane link

İnce uzun oklava link

Bayram tatlısı yapıyorduk.Annem merdaneyi getir dedi

Bende hangisi Kısa kalın mı Uzun ince mi olsun dedim :)

0|1
    0|0
  • yazık sana nereye düşmüş senin askerliğin

0|0
    0|0
    • komutan manyak yapacak bişi yok

• Orada ben olsam önemli olan işlevi derdim :)

0|0
    0|0
    • Sen cinsellikle ilgili hiç bir sorunun altında kalma emi :D

• aşkım senmisin :D

0|0
    0|0
  • senin komutanın biraz çılgınmış. hepsi aynı değil.

0|0
    0|0
    • Daha önce Askere gitmiş gibi konuştun

• asker kızı olarak konuştum.

• awwww pardon.

• bu askerlik neymis be

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• sanırım herkesin bu tarz anıları yok

0|0
    0|0