Kapat

İş hayatında yaşadığınız sorunlar ve çözümleri?

Ben 1,5 seneden beri özel bir bankada çalışıyorum. Bankamız Türkiye'nin çok büyük bankalarından biri değil.. Şubemizin bulunduğu yer ise hiç iş yapamadığımız bir bölge.. İşe ilk başladıgımda içimde heves ve heyecan var iken şimdi bu ortadan tamamen kayboldu. Kendimi bıkmış,tükenmiş hissediyorum. Bugün şube müdürüyle cuma toplantısı yaptık.. Performans karnelerine baktıgımızda bana performansımla ilgili bir çok şey söyledi. İşin aksine diğer arkadaşlardan bazılarını övdü.. Bu insanın o kadar çok moralini bozuyorki.. Hadi çalışmasam çabalamasam birşeyler yapmak içni neyse ama bu şekilde davranışlar benim canımı çok sıkıyor..

Sizin bu tarz yaşadığınız sorunlar var mı?

0|0
21

En İyi Kız Görüşü

• iş hayatı hayal kırıklığımdan ibarettir. erkek olsaydım emir altında olmak yerine kesinlikle ticaret yapmayı seçerdim. özgürsün kuş gibi , batınca da hafifsin tüy gibi. her halükarda uçuştasın . işte bu bana uyar

0|1
    0|1
    • 5 sene sonra mühendislik şirketimi kuracam yanımda çalışır mısın :)

• özel sekterin olarak mı? yaz kızım kereviz modunda.

dolgun maaş ile emir altına girebilirm. kabul ediyorum. uzağı gören erkeklere bayılrım

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• yani herşeyde oldugu gıbı iş hayatında da sorunlar oluyor sen kendıne göre cabalarsın başkası o işte olmaktan mutludur daha severek yapar vs kimsenin söylediğini takmamanı öneririm kendımı en ıyı ben bilirim de geç yeter bnce :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• özel sektörde çalışıp çabalarsan yaranamazsın ben gibi yapacaksın her fırsatta kaytaracaksın işten kaçıcaksın verilen işi 10 saatte yaparsan gözde olursun öyle yaranabilirsin

1|0
    0|0
Yükleniyor...