Aldatılıyor muyum, bir flört başlangıcı mı var?

Bugün erkek arkadaşımın facebook duvarında kızın teki "değerimi bilecek biriyle tanışmak istiyorum" şeklinde bir yazı paylaşmış.

Kızın kim olduğunu ve paylaşımın nedenini sorduğumda "normal kız arkadaşım, neden öyle bir şey yaptı anlamadım, otomatik olabilir soracağım bu durumu ona" falan dedi. Sonra yazıyı sildi ama benim içim rahat değil.

İkisi de online people uygulamasını kullanıyor, oradan tanışmış olabilirler.

Ben sana nasıl güveneceğim bilmiyorum dediğimde uyuyacağım sonra konuşalım dedi. Siz söyleyin neler oluyordur?

0|0
13

En İyi Erkek Görüşü

• bence biz erkeklere güven olmaz sen o kızın facesini biliyorsan tanıs madem arkadasıymıs seninde arkadasın sayılır neciymis sor sorustur bakalım

0|0
    0|0
    • Zaten yeni bir ilişkiydi, o kadar müdahale edemem hayatına, bitecek sanırım

• bence biraz beklederim belkide yavas yavas temizliyor cevresindekileri bak ben bir kisiyle ciddi anlamda birseylere baslarken en az 10 tanede yedegim olurdu tabi öyle ortada kalmıs sürüncemedekiler hariç ben yedegi bol tutarım çünkü çabuk sıkılırım belki senin sevgilinde böledir ama günahını almakta istemiyorum her kişi her brey farklı bir kişilik ve farklı bir karakterdir unutma belkide sucu günahı bile yoktur ;)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• aldatılıyorsn üzgünüz aramıza giremezsin :D

0|0
    0|0
  • Yoktan huzursuzluk çıkarma ama gözünde üzerinde olsun tedbir maksatlı olarak.

0|0
    0|0
    • Yoktan mı sence?

• Bu kadar göz göre göre kimse aldatmaya kalkışmaz diye düşünüyorum ama temkinli ol yine de

Kızlar Ne Diyor 1

• aldatcak olsa ulu orta ypmaaz tkma bence yaa üstüne vrmaa

0|0
    0|0
    • Kızın açık vereceğini ne bilsin :(

Yükleniyor...