Arkadaslarım spor programım iyi mi ?

Şimdi 40 dakika cardio sonra 1 bucuk saate agırlık yapıyorum eve gelince dinleniyorum yemek yiyiyorum + 100 tane şınav cekiyom Böle devam edersem istedigim vucuda yaklasabilirmiyim Birde karın çalısma günlerim ayrdır oda şu şekilde 40 dakika cardio sonra 500 yakın mekik ceçkiyorum

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeş senin kilon ve boyun kaç

Ben spora gidince 30 dk ısınma açma germe yapıyorum 1-1.5 saat ağırlık çalısıyorum ardından 20 dk esneme hareketlerini yapıp bitiriyorum

ağırlıkların dışında

tenis filesi üstünden 20 atlayış yapıyorum

20 dk basket oynuyorum

rahat 2000 ip atlıyorum her türlüsünden :D

Ben yeterince ip atladıgım için fazla mekik çekmiyorum bel sağlığıda önemli kardeşim bölgesel mekik çekiyorum 300 veya 400 tane üst alt yan adonis hepsini ayrı ayrı çalıstırıyorum şimdi hatırladıklarım bu kadar :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 2

• 500 mekık çeken birinin en az 3 yıl düzenlı spor yapmış olması lazım sen 40 dakka cardio yaptına göre fazla kilon var, fazla kılolu bırı 500 mekık çekemez imkansız. mekıklerı doğru yap 50 tane olsun faydasını gorursun.

0|0
    0|0
    • 70 kkilo

• dedim gibi 3 set 20 şerden 60 tane yeterde artar bıle. sonuçta fazla çalışmanın faydası deıl zararı olur. uzun vadelı dusuneceksın ben 3 yıl sonra hala spor yapabılen bırı olmak ıstıyorum dıyeceksın yoksa hem soğursun hem sakatlanırsın hemde verım almaz tersıne zayıflarsın erırsın.

• nettuno nun dedigini yap ama bölgesel çalıs 3 set 20 ya da 15 yap karın kası yapıcam diye beline çok büyük zararlar verirsin

• Evet gerçekten iyi ama bence ya mekik azalt ya da şınav yükselt derim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...