Fitness ve Değişme Süreci

arkadaslar cok yakın zamanda fitnessa baslamak istiyorum

ancak belli bir müddet gidebilirim tabii

sonrasında formumu koruycam elbet böyle arkadas ortamlarında dikkat çekmek gücümü hem fiziken hemde karakter yapısı

olarak belli etmek istiyorum ve bunun için de fıtnessa baslıycam

böyle kendını artist sananlara gücümü göstericem

şu anda beni terslemeye kalkmayınız lutfen ama benim

ıstedigim sey gosteris amaclı biliyorum su anda benim konumumda olsaydınız sizde bunları yazabilirdiniz belki

hala ergenlik çağında biriyim kilo alsamda gayet hoş olabilirim

omuzlarım felan zaten doğustan geniş yapılı

göğüs kasıda var yağ yok ama kilo alamıyorum çok öğün yemeye zaman bulamıyorum mideyi büyültemem bu yüzdende fitnessa gidicem 4-5 aylığına ilkde dediğim gibi zaten sonrasında

formumu koruycam benim anlamadığım genelleme yaparsak

bu sürecte ne kadar güçlenebilirim lütfen link atınız...

plaj vücudu felan istemiyorum açıkçası karın kası felan olmasın sadece t,short tam otursun felan hangi aletle çalısmalıyım salonda? herkese +1

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• 10 yıldır fitnes yapıyorum dostum ancak söylediğin gibi bir fizik gücü yanı vurduğunda ses getirecek olay fitnesla değil bady dediğimiz vucut geliştirme sporuyla olur. ikisi arasındakı fark nedir diye soracaksın bu benım link fiziğim google body yazıp o sporcuların fızığıne bakarsan detaylı olarak aradakı kas farkını anlarsın. onların kolları benım bacağım kadar. haliyle çok fark var arada.

0|1
    0|0
    • fitnessda da ağırlık kaldırıyosun güçleniyorsun tanıdık biri izbandut gibi herif olmus fitnessa giderek okuldaki herkesi indiriyo

• vala dostum ben ankarada yasıyorum aşğı yukarı fıyat aynı ama bır yerın ıyı olup olmadıgını bır ıkı ay gıdınce orenırsın. mumkunse haftanın her gunu istediğin saate gıdebıleceğın şekilde açık olsun. 1 gun temızlık ıcın kapatabılırler başlangıç olarak buna bak deneme yanılma ıle karar ver.

• teşekkür ederşm :)

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 3

• Ben mesela kalıplı biriyim. Mesela benimde görsel açıdan bir beklentim olmadı amacım daha sağlıklı olmaktı. İlk bir iki günden sonra hocanın bana dediği bu kalıpta bir insan nasıl olurda bu ağırlıkta zorlanır. Çok güçsüzsün dedi. Güç kazanmak farklı birşey. Öyle göze hoş gelen görüntü elde etmek farklı birşey. Öncelikle ne istediğine tam olarak karar ver. Hocanla yani bir profesyonelle görüş ve program dogrultusunda disiplinli çalış. Başarılar

0|1
    0|0
    • bir boksör mesela hem gösteriş hem güç

• yapma be o kadarda olurmu ki :D

• Yok o senelerin çalışma ürünü ama baya baya bir değişim görme durumun olur madem yağ falanda yok. Git bir salona konuş derdini anlat istediklerini söyle yardımcı olurlar

• Haklısın bende senin gibiyim 3 aydır spora basladım kol kaslarım on numara oldu yalnız beende yag var cardio cok yapıorm Moralini bozma sporunu yap

0|1
    0|0
    • gözle görülür değişim oldumu ya gerçekten çok yardımcı oldun moral verdin :)

• ekmek :) şimdi bak kardeşim linke

• gördüm bence gayet iyi

• Yaş kaçtı ''panpa böyle kendını artist sananlara gücümü göstericem''

0|0
    0|0
    • ergenlik diyoz işte nabıcan yaşı :D geç girmis olabilirim

Yükleniyor...