Sevgilimi yakın akrabasının yanında olsun,arkadaşlarının yanında olsun hiçbir zaman şaka da olsa hafife almam

evet arkadaşlar,sevgilime yakın arkadaşlarının yanında olsun yakın akrabalarının yanında olsun asla onu incitisi laf söylemem.mesela sevgilimin yakın akrabsı sevglimle dalga geçiyor bunu bana da tastik ettirmeye çalışıyor bende yok sevgilim öyle yapmaz böyle yapmaz ne biliyim o en iyisinibilir falan diyerek korumaya çalışıyorum.sevglmn akrabasıda sen daha şurda yenisin biz 25 yıldır ynındayız ne korumasından bahsediyosun dedi veya buna benzer bişey.acaba yaptklarım saçmamı olmuş? gereksiz mi yaptıklarım? evlenmeyi düşünüyoruz da

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• sen bır meleksın olması gerekende zaten bu ne o senın hakkında laf soyletmelı nede sen onun hakkında soyleyeceksın sureklı bırbırınızı yuceltmeye calısın baskaları yanında saygılar.

1|0
    0|0
  • Aferin sana. İşte öyle olmalı ama ölçülü. Abartırsan çocuk kendi etrafındakilerden soyutlanır ve sana kızmaya başlayabilir.

0|0
    0|0
  • Saçma değilde sürekli korumacı bir yapın olursa belki bu durumlar için sıkıcı olabilir. Nihayetinde eğlencesine birbirlerine takılıyorlar. Ciddi konularda senin desteğin ona çok iyi gelecektir.

0|0
    0|0
    • her zaman değil de bana lafı çarparlarsa korumaya almaya çalışırım.aslında koruma değil de sevgilimi tasdik etme

• iyiymişin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kiz seni opsun basinin ustune koysun niymet lan sen :)

0|0
    0|0
  • yani aslında doğru yapıyorsun ama yerine göre akrabaları mesela şakasına sevgiline takılıyorsa senin ters bir çıkış yapman ortam için hoş olmaz ama ciddi bir meselede kayırman iyi tabiki

1|0
    0|0
    • ya bende şaka yaparcasına gülümseyerk sevgilimi tasdikledim ciddi bişey demedim yani

• o zaman onlar sizi kıskanıyordur takma boşver kendin ol en iyisi bu

• evet teşekkürler +1

• Olması gereken de böyle zaten..

1|0
    0|0
    • e yakın akrabası niye öyle bişey diyor yaa?

• Şaka gırgır işte başka bir amaç olduğunu sanmıyorum, yoksa sevgilin seni o kişiyle aynı ortama sokmazdı

• hmm doğrusunn +1

Yükleniyor...